Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
293 posty 5356 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Covid-19 – punkt zwrotny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zbrodnia covid-19 musi zostać powstrzymana. – Konieczny jest punkt zwrotny.

 

W naszej aktualnej sytuacji narzuca się, że skoro pewnym sensie mamy tu do czynienia z procesem dewolucji ciągnącym się wiele lat, więc i sposobu na punkt zwrotny wszelkich patologii mogłyby dostarczyć drogi i narzędzia ewolucji.

Występuje tu jednak problem, że szowiniści, którzy chcą instalowania globalizmu ze swoimi rządami odgórnymi, sami w swojej pysze nie tylko stanęli na pozycji chcących ewolucji, ale ewolucji już zupełnie wyalienowanej z człowieczeństwa, aż po wolę zmiany genetyki ludziom (to jest nieodwracalne), z całą swoją pychę wchodząc w rolę Boga Stwórcy, tylko w intencji swojej i diabelskiej.

- Tak więc tutaj trzeba użyć i narzędzi dewolucji.

Z drugiej strony od rozpoczęcia zbrodni covid-19 mamy do czynienia z gwałtem i terrorem - z rewolucją, spiskiem i przewrotem wewnętrznym, popartym zdradą, korupcją aż po wolę ludobójstwa (gwałtownej depopulacji), a więc i najpierw musi nastąpić obrona konieczna.

 

Nie ma tu prostego jednego rozwiązania. Tak jak oni nas atakują wielostronnie, tak i my się musimy wielostronnie bronić.

Na pierwszy rzut najważniejszymi się wydają: obrona dzieci przed tymi antyludzkimi „szczepionkami” (bo bez dzieci jako w pełni ludzkich nie będzie przyszłości) i powrót do medycyny hipokratesowskiej, bo bez zdrowia nie będziemy mieli i wolności, i własności, i nawet zdolności do walki w naszych obronach koniecznych (a medycyna rockefellerowska chce nam go całkiem odebrać na rzecz obietnic, że dzięki niej nie będziemy chorowali ?!!?).

 

We wszystkich przypadkach kiedy znajdziemy się na drodze dewolucji (gdy ta zaczyna być niebezpieczną, samobójczą samoratraceńczą drogą ku śmierci), jest nam konieczne, abyśmy mogli powracać na drogę człowieczeństwa z wykorzystaniem narzędzi ewolucji.

Jest to zarazem droga walki o wartości ludzkie  (nadstawianie drugiego policzka to już obrona konieczna w sprawach moralności i człowieczeństwa) jak

- i przebaczenia, a więc i krzyża (tam gdzie sprawy życia (sprawy moralności są już obronione).

Tak droga walki, jak droga krzyża są drogami ofiar i poświęceń.

– Bo wolność łatwo jest stracić, ale droga do jej odzyskania tego wymaga.

– Bo jej nikt w czyjej niewoli się znajdziemy nam jej dobrowolnie  nie odda.

 

Przed nami równolegle walka i narzędziami ewolucji (przebaczenie, Krzyż, budowa wspólnot o zgodnym duchu i wspólnym systemie wartości);

- i dewolucji – nadstawianie drugiego policzka (działanie na rzecz człowieczeństwa poprzez ofiarne wspieranie ludzkich wartości wyższego rzędu), a więc postawa walki i obrona konieczna, w tym obywatelskie nieposłuszeństwo niemoralnym władzom (każdego szczebla) dopóki nie ustanowimy władz moralnych).

 

O przebaczaniu trzeba myśleć (ale na etapie obrony koniecznej tylko po to aby zachować człowieczeństwo). – Bo jednak zaczynanie od niego byłoby zdradą.

Pierwsza zasada przebaczania bowiem głosi że przebaczenie jest dla dania naszemu winowajcy drugiej szansy w relacjach wzajemnych w ten sposób, że przebaczający musi brać na siebie winę przebaczaną i z nią żyć a czasami i umrzeć, po to, aby winowajca mógł powrócić do życia z przywróconą w ten sposób prawością

(czyli żyć dalej bez wchodzenia grzech, rozróżniając dobro i zło, oraz opowiadając się w swoich słowach, myślach, czynach i zaniechaniach działania po stronie dobra jako fundamentu pod moralność, a więc i życie i zdolność przeżycia w człowieczeństwie),

- a więc i aby mógł dalej żyć w swojej społeczności jako człowiek godny zaufania.

Wynika z niej że nasz winowajca musi najpierw zejść ze swojej drogi grzechu względem nas i pragnąć normalnych, uczciwych, ludzkich, moralnych, prawych i sprawiedliwych relacji z nami.

Przebaczenie jest łaską, a tej udzielamy nie tylko aktem woli naszego wolnego ducha, ale i rozumu i w randze mocnego postanowienia wspomagania tego winowajcy na drodze do celu tej łaski – o ile i on będzie współpracował ku jego osiągnięciu (łaska jest zawsze warunkowa). 

- Warunkowa, bo jednak łaska to nie dar, co to jest w wolnej dyspozycji biorcy (i niemal zawsze z tego co nam zbywa). Przedmiot łaski jest nam niezbędny i docelowo ma do nas wrócić.

 

Wynika z tego również, że nie ma przebaczenia dla wszystkich i zawsze.

- W szczególności nie ma przebaczenia dla tych co odbierają nam życie, czy stojącymi za decyzją o odebraniu nam życia.

Jest i potwierdzenie tego w postaci postawy Jezusa na Krzyżu. – Jezus nie przebaczył ani tym co Go krzyżowali bezpośrednio, ani temu drugiemu ze współkrzyżowanych, który pozostał w swojej zatwardziałości.

W szczególności dotyczy to i szowinistów dowolnej ideologii. – Oni bowiem już swoje decyzje podjęli, i szybciej czy wolniej już „idą po nasze wszystko”, w tym ci najgroźniejsi dzisiejsi - po nasze dzieci i nasze zdrowie.

 

Jezus umarł na Krzyżu, ale nie tylko dlatego że nam przebaczył nasze grzechy (wszystkim ludziom którzy tą łaskę przebaczenia przyjmą i podążą drogą tej łaski aż do jej celu), że nam w ten sposób otworzył drogę zbawienia ode zła, a w szerszym sensie i drogę zbawienia wiecznego.

ale i dlatego, żebyśmy się nauczyli wzajemnie przebaczać nasze grzechy.

Bo to jest nam konieczne we wszystkich przypadkach kiedy znajdziemy się na drodze dewolucji (gdy ta zaczyna być niebezpieczną, samobójczą, samozatraceńczą drogą ku śmierci), abyśmy mogli powracać na drogę ewolucji.

Dziś, choć przed nami najpierw stoi droga obrony koniecznej, potrzebujemy i drogi przebaczenia wzajemnego, wewnątrzwspólnotowego – dla odnowy życia naszych wspólnot w jedności i zgodzie. – Abyśmy w czekających nas walkach mogli stanowić monolit duchowy.

Każdy rozumie że coś takiego jak jedność Polaków jest nam dziś konieczne.

Jednak nie da się jej osiągnąć bez przebaczenia wzajemnego.

 

Procesy dewolucyjne naszego narodu i naszego społeczeństwo poszły już daleko, nawet za daleko  a demoralizacja wciąż się się sączy z mediów, reklam i postaw władz.

I to narodowe pojednanie, aby było powrotem do życia i ewolucji naszego człowieczeństwa musi być poprzedzone punktem zwrotnym – aktem woli Narodu Polskiego, aktem umowy społecznej, aktem insurekcji. – Na pewno tego tylko będzie odtąd nazywać Polakiem kto się w to włączy.

Wiem, że zmiany na dobre są trudniejsze jak zmiany na złe, tyle, że jeżeli dziś zmiany nie dokonamy, dokonają tego inni - i przeciw nam.

Nasza przyszłość w naszych rękach!

KOMENTARZE

 • Zaskakujące słowa prezydenta o szczepieniach. Jest komentarz ministra zdrowia
  https://dorzeczy.pl/opinie/188341/minister-niedzielski-komentuje-slowa-prezydenta-o-szczepieniach.html

  Ps...Może to oznaka, że Prezydent zaczyna rozumieć, że szczepienia przyniosły też działania uboczne? Andrzej się wygadał i teraz Niedzielny ma niezły problem z wytłumaczeniem. Co roku około 200000 osób wychodzących ze szpitali zostaję zakażonych bakteriami antybiotykoopornymi... To co człowieku - umieralność na pseudomonas ESBL+++, czy E.Coli ESBL +++ wynosi 75%! czyli 3 na 4 dostaje SEPSY w przypadku spadku odporności... Nie robicie nic z tym! Tak to jest jak ekonom bierze się za rzeczy o których nie ma pojęcia! Zabiłeś Ludzi korpoludku! Bilans wyszczepionych w UK... szybciej infekuje się wyszczepiony niż nie wyszczepiony! i to są Dowody korposzczurku! "Jeżeli jest jakaś sezonowość wirusa, to absolutnie akcja szczepień jest fundamentalnym elementem, przyczyną, dlaczego ta sytuacja jest teraz pod kontrolą" - Tym samym Niedzielski powinien podać się do dymisji! w trybie natychmiastowym! Jeżeli istnieje sezonowość grypy to aby szczepienia miały sens to musi być to aktualny genom wirusa! a tak każdy producent szczepionki powtarza, że materiał zawiera DNA zeszłorocznego wirusa, dlatego starą metodą, najlepsze jest przechorowanie a nie szprycowanie się środkami konserwującymi! stad śmiertelność UK na covid jest taka sama jak zaszczepionych i niezaszczepionych. Schowajcie tego człowieka, najlepiej na Trytonie!
 • "Nasza przyszłość w naszych rękach!"
  -------------------
  Tak - w naszych rękach - ale nie wolno zapominać, że aktualny stan przerobu ludzkości na szatańskie odchody - zawdzięczamy czarciemu pomiotowi - co to całą forsę tego świata skumulował w nielicznych, kosmatych łapkach.
  Powyższemu cytatowi - nadaje precyzyjny sens dopiero to:
  Czarci pomiot wszelakie sk***ysyństwa wyrządza ludziom ich własnymi rękami.
  Wniosek?
  Jak wyglądałoby życie człowieka na Ziemi bez czarciego pomiotu - oto jest pytanie? Czy wtedy byłby w ogóle sens przybycia Jezusa Chrystusa na Ziemię?
 • Wolność
  "musi nastąpić obrona konieczna..."

  Tak może napisać tylko prawdziwy człowiek, mężczyzna

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @kula Lis 69 18:22:30
  "Zaskakujące słowa prezydenta o szczepieniach. .."

  Nie @kula-Lisie. Nasza przyszłość nie może zależeć od tego co powie jakiś ciołek, czy co my się wypsknie czy przejęzyczy.

  Jesteśmy wobec nich władzą zwierzchnią. "Nasza przyszłość w naszych rękach"


  "Niedzielski powinien podać się do dymisji! w trybie natychmiastowym..."

  A on o tym wie? ... No nie, nie kpij. To my musimy to wyegzekwować. - Widzisz różnicę?
 • @miarka 19:23:49
  Kula lis 69 jest tylko nośnikiem informacji/rozkazów odgórnych i jego rola ogranicza się do przygotowywania mentalnie pospólstwa do wykonania planu jaki wymyślili sobie jego psychopatyczni pracodawcy.

  Jego komentarze nie wnoszą absolutnie nic pozytywnego/wartościowego do naszego życia -zaśmieca tylko umysły jednostkom podatnym na sugestię.
 • @miarka 19:23:49
  "Nasza przyszłość nie może zależeć od tego co powie jakiś ciołek..."

  Piękne zdanie - nasze życie powinna kreować nasza Wolna Wola, a nie jakiś śmieszny, przygłupi "ciołek"
 • ...
  //"Niedzielski powinien podać się do dymisji! w trybie natychmiastowym..."//

  Do dymisji??? Za ludobójstwo???
  Czyż demokracja nie jest wspaniała?...

  Kamaryli Morytzovietzkiego-Kalkszteina (włączając Gutów, Niedzielskich, Szumowskich itd.) to:

  https://krakow.ipn.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/82/82-413250.jpg

  A siostrom śmierci i innym konowałom wstrzykujacym ludziom covidową trutkę na szczury to:

  https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/9/130/3000x0/130033-Gapie-zgromadzili-sie-nie-tylko-przy-szubienicach-ale-w-calej-dzielnicy-Egzekucje-moglo-ogladac-nawet-200-tys-osob.jpg


  A nie żadne "dymisje".
  Coś się chyba komuś coś pozajączkowało! Do dymisji, dobre sobie!
 • @demonkracja 18:43:49
  "Tak - w naszych rękach - ale nie wolno zapominać, że aktualny stan przerobu ludzkości na szatańskie odchody - zawdzięczamy czarciemu pomiotowi..."

  Nie. Nie zrozumiałeś notki (podobnie jak i poprzedniej.
  Zrozum, że czarcie pomioty to też są elementy dewolucji, a więc pod nasza kontrolą BĘDĄ NAM UŻYTECZNE.
  DOŚĆ DEFETYZMU.
  OD TERAZ MAJĄ WIELKIE ZADANIE - ROZPRAWIĆ SIĘ Z TYMI "WYNALAZCAMI GENETYCZNYMI" CO TO WKROCZYLI Z SATANISTYCZNYM KREACJONIZMEM NA POLETKO PANA BOGA I ZAGRAŻAJĄ JUŻ W OGÓLE ISTNIENIU LUDZKOŚCI.


  "Czarci pomiot wszelakie sk***ysyństwa wyrządza ludziom ich własnymi rękami."

  Nie. Tak było przez ostatnie paręset lat.

  Od teraz ma być:

  "Czarci pomiot wszelakie sk***ysyństwa wyrządza luzurpatorskim kreacjonistom wkraczającym na poletko Pana Boga ich własnymi rękami"


  "Jak wyglądałoby życie człowieka na Ziemi bez czarciego pomiotu - oto jest pytanie? Czy wtedy byłby w ogóle sens przybycia Jezusa Chrystusa na Ziemię?"

  Zgadza się. Nie było by.

  Tylko pamiętaj że czarci pomiot odpowiada tylko za dewolucję.
  A nasze problemy dnia dzisiejszego to tylko z jednej strony wynikają z dalszego trwania zagrożenia dewolucją.
  - Dziś dla nas gorsze nawet są zagrożenia ewolucją która wykracza już poza ramy człowieczeństwa, ewolucja która bierze się np. za hybrydy ludzko zwierzęce, czy ludzko-maszynowe.

  Główne groźby to odebranie nam naszych dzieci i naszego zdrowia (medycyna rockefellerowska) w imię tych obłędnych, ludobójczych eksperymentów.

  Jak byś sobie z tym poradził bez tych "diabelskich pomiotów" (- oczywiście pod naszą ścisłą kontrolą)?
 • @werka1321 18:47:41
  :-)
  Pozdrawiam wzajemnie.
 • " ewentualne nieprawidłowości po stronie osób wykonujących zawód medyczny związane z kwalifikacją do szczepieniac
  czy też samym podaniem szczepionki są objęte zakresem obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych."
  Tak twierdzi Rzecznik Praw Pacjenta
  https://www.gov.pl/web/rpp/rpp-szczepienia-przeciwko-covid19-nie-sa-eksperymentem-medycznym


  Jednocześnie Polska Izba Ubezpieczeń wyraźnie odcina się od odpowiedzialności :

  " 7.CZY OBOWIĄZKOWA POLISA OC DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH OBEJMUJE PRZYPADKI SZKÓD NA ZDROWIU ZWIĄZANYCH Z PODAWANIEM PRZEZ PODMIOT LECZNICZY SZCZEPIONEK PRZECIWKO COVID-19?
  Odpowiedzialność za bezpieczeństwo wprowadzonego zgodnie z przepisami do obrotu produktu medycznego, w tym także szczepionki, ponosi jego producent."
  https://piu.org.pl/blogpiu/najczestsze-pytania-covid-19-szczepienia-i-ubezpieczenia/


  Czyli kto odpowiada?
 • @Kmieć 19:41:48
  Wspaniałe te obrazki pod potrzeby aktualnej dewolucji w naszej obronie koniecznej.

  Bardzo dziękuję.
 • @Zbigniew Jacniacki 19:48:06
  "" ewentualne nieprawidłowości po stronie osób wykonujących zawód medyczny związane z kwalifikacją do szczepieniac
  czy też samym podaniem szczepionki są objęte zakresem obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych."
  Tak twierdzi Rzecznik Praw Pacjenta"

  On bredzi i to podwójnie.

  1. Szczepionka nie jest zabiegiem z zakresu "działalności leczniczej", bo nikogo i z niczego nie leczy (czasami tylko naiwnych z naiwności)
  2. "Szczepionka" na SarsCov2" jest eksperymentalnym preparatem genetycznym, a nie szczepionką.


  "" 7.CZY OBOWIĄZKOWA POLISA OC DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH OBEJMUJE PRZYPADKI SZKÓD NA ZDROWIU ZWIĄZANYCH Z PODAWANIEM PRZEZ PODMIOT LECZNICZY SZCZEPIONEK PRZECIWKO COVID-19?
  Odpowiedzialność za bezpieczeństwo wprowadzonego zgodnie z przepisami do obrotu produktu medycznego, w tym także szczepionki, ponosi jego producent."

  Teraz tylko brakuje stwierdzenia: "Zbrodnie umorzone z powodu nie przyznania się winnych do winy".

  Jeszcze ważniejsze jest pytanie: "Dlaczego podawaniem szczepionek zajmują się podmioty lecznicze? Kto im to nakazał i ile wziął za to, oraz od kogo?".

  Dlaczego płacą za to ubezpieczeni i angażuje się w to państwo?

  Gdzie jest ZUS? Gdzie są służby ochrony państwa?
 • @miarka 20:08:11
  //Gdzie są służby ochrony państwa?//

  W Izraelu?...
 • @miarka 20:08:11
  "Gdzie są służby ochrony państwa?"

  i służby ochrony ludności cywilnej ?
 • @Kmieć 20:11:19
  "@miarka 20:08:11
  //Gdzie są służby ochrony państwa?//

  W Izraelu?..."

  Mało zabawne.
 • @Kmieć 20:11:19
  "//Gdzie są służby ochrony państwa?//"
  W Izraelu?...'

  Tego, gdzie jest ich szefostwo to nie wiem. Wiem, że są mocno osadzeni na lotniskach. Nie wiem tez czy 30, czy 40 tysięcy agentów Mossadu jest w Polsce, ale wywiad maja.
  Czyżby już nastąpiło "wrogie przejęcie "naszych" tajnych służb, czy to tylko wola polityczna kacyków partyjno/plemiennych "trzymających władze" ORAZ MAFII, bez których nikt już nie dałby rady rządzić?
  (przypomina tu się film "Krwawy sport": "mafia się zgodziła zawody mogą się odbyć").

  - Mi tu zależy na podkreśleniu że to mają być służby ochrony państwa polskiego, własności niepodzielnej i niezbywalnej Narodu Polskiego, jego dobru wspólnemu.

  Państwo może, a nawet w dzisiejszych czasach musi mieć służby jego ochrony. Jenak one są przeważnie tajne, więc i z natury nad nimi stoi wojsko narodowe - z natury moralne.
  Ja tu widzę główny problem, bo by już chyba "chłopy bez jaj" (mówiąc ojczystym i soczystym językiem naszej werki1321) w tym wciąż naszym wojsku byli.
 • @werka1321 20:23:18
  to nie zabawne, a niestety prawdziwe..
  Zacznijmy od bazy PESEL Polaków zdeponowanej w Izraelu. Kopaczowa miała ochronę jakoś taką niepolską, ochrona i monitoring lotnisk w Polsce.. itd. "Poland Republic of Polin" to pełna nazwa :( wielcy "oświeceni" Poliniacy chcą jeszcze żydka oficjalnie królem zrobić :(((
 • @werka1321 20:22:12
  ""Gdzie są służby ochrony państwa?"
  i służby ochrony ludności cywilnej ?"

  Były takie służby - niektórzy wytrzymali nawet do roku 1963 (18 lat po wojnie)...
  T Indiach jak megazbrodniarz gates robił eksperymenty szczepionkowe na polio i dzieci umierały, Hindusi odstrzelili ośmiu "szczepionkowców" - reszta się wyniosła i nie wróciła...
 • @werka1321 20:23:18
  "//Gdzie są służby ochrony państwa?//
  W Izraelu?..."
  Mało zabawne"

  Nie musi być zabawne - dziś "życie przerasta kabaret", a hucpa? - Ho, ho.
  - A myśmy ich ratowali... - Ja myślę że oni tak łatwo się namierzyć nie dadzą, ale mogą być i tam.

  Ważne żeby prawdziwie nasze służby były pod prawdziwię ścisłą kontrolą naszego prawdziwie wojska.
 • @miarka 19:43:49
  --------------------
  "Zrozum, że czarcie pomioty to też są elementy dewolucji, a więc pod nasza kontrolą BĘDĄ NAM UŻYTECZNE.
  --------------------
  Obawiam się, że to nie tak.
  Dlaczego?
  Bo wtedy musielibyśmy założyć, że w Niebie też zachodzą zjawiska ewolucji i dewolucji - a to jest bez sensu.
  Wniosek?
  Czarci pomoc od początku bytności na Ziemi - to ciemna moc. Czarciego pomiotu nie da się zaprząc do ludzkiego wózka. Można ich tylko swoim postępowaniem - uczynić bezsilnymi wobec ludzi- ale nigdy pomocnymi owym ludziom. Tak ja to widzę.
 • Ponoć profesor
  Nie wytrzymał i się wygadał na temat szczepienia dzieci.
  https://youtu.be/gN_dFacJipQ
 • @demonkracja 21:28:45
  "Bo wtedy musielibyśmy założyć, że w Niebie też zachodzą zjawiska ewolucji i dewolucji - a to jest bez sensu."

  @demonkracjo czasami nam po drodze, ale tutaj nie. Właśnie że to ma sens:

  "„Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” (Ef 6,11-12). Te zwierzchności, władze i moce zostały pokonane przez Jezusa Chrystusa, ale „atmosfera tego świata” jest jeszcze nimi przesiąknięta, co stanowi pokusę dla chrześcijan..."

  Patrząc realistycznie to my, ludzie jesteśmy silniejsi jak wszelkie diabelskie pomioty.
  Nie wszyscy wierzą w siebie, w swoje ludzkie moce, a nawet w opiekuńcze Boże skrzydła, gdy osłabniemy.
  Bieglejsi w pismach twierdzą nawet że nawet aniołów sądzić będziemy..., a co mowa diabłów i szatana.
  Niektórzy z lenistwa i głupoty szukają nawet opieki sił złego... Im z nami, wojownikami po drodze nie będzie...


  "Czarci pomoc od początku bytności na Ziemi - to ciemna moc. Czarciego pomiotu nie da się zaprząc do ludzkiego wózka. Można ich tylko swoim postępowaniem - uczynić bezsilnymi wobec ludzi- ale nigdy pomocnymi owym ludziom".

  W poprzedniej notce jako obrazek wprowadzający zamieściłem obraz ryby wzorowany na takim obrazie - symbolu umieszczonym przez pierwszych chrześcijan na ścianie katakumb w Rzymie.

  Jest jednak i drugi taki obraz - - tyle że ryba ma zaznaczony kręgosłup.
  - I to co u góry, należy do chrześcijan, a to co pod kręgosłupem (w części między głową a ogonem (liczonym "od odbytu ryby, wraz z płetwą ogonową - cała "maszyneria napędowa ryby"" (nie jako sama płetwa ogonowa)), to już należy do diabła (w domyśle "i jego pomiotów").
  My (nad kręgosłupem ryby korzystamy ze światła Ducha Świętego i opieki Bożej; dzieci diabła (pomioty diabelskie) bazują na siłach ciemności i mocach piekielnych.

  Cały ambaras w tym, że te "siły piekielne" i tak nigdzie bez nas nie popłyną.
  Nadto głupcami byśmy musieli być żeby wierzyć ich mamidłom, defetyzmom, manipulacjom i iluzjom, że jakoby oni (żyjący w ciemności), mogliby lepiej wiedzieć, gdzie akurat trzeba płynąć.

  Jest odwrotnie - to my jako "widzący" musimy nimi rządzić.
 • @miarka
  Dziś mija 9 rocznica śmierci Gen.S Petelickiego . Dalej tematu jak widać ciągnąć nie wolno . Polin to dziwny kraj . Salute . 5*
 • @Kmieć
  https://www.youtube.com/watch?v=dEcNzTgHWcc Salute . :))))))
 • @zadziwiony 21:31:10
  "Nie wytrzymał i się wygadał na temat szczepienia dzieci."

  Rzeczywiście nie wiadomo czy to jeden z tej 15-ki doradców Moryca, ale "coś w tym jest" .- W każdym razie temat jest poważny i niejeden tu płacze nad zagładą Polski (przez ludobójstwo na polskich dzieciach). Mengele miał do dyspozycji tylko Auschwitz - oni niby zamierzają się na cały świat, ale dziwnym trafem pod bukszprytem mają najpierw Polskę...

  - A "za tę dłoń podniesioną nad Polską: kula w łeb".
  Za każde polskie dziecko 100 z obozu oprawców.
  To już nie wojna - to szowinizm, zdrada i ustawki. - Tu już musi być obrona konieczna.

  "Prezydent" mówi czasami ciekawie, ale od chwili kiedy zaczął pieprzyć o legalnościach stwierdziłem, że ON JEST "NIE NASZ". - Jego ktoś tu nam podstawia.
  - Nie patrzy się bowiem na "legalność" tam gdzie już zaistniała niemoralność.
  Moralność, życie, obrona konieczna nie potrzebują ani cienia czyjejś legalności, a więc i żadnego prawa.
  To nasza moralność legalizuje, to z niej płynie sprawiedliwość, a z niej prawa. - nie odwrotnie.
  Zdradzieckim u niego było zwłaszcza to, iż ogłosił że PiS czeka a naszą akcję. - Bo co? - Bo "bratnia pomoc?
  - A bo to zdążą za telefony złapać?

  Ciekawe kto spłodził takiego przebierańca? Pewnie Angole - jeszcze gorsze jak Hitlery.
 • @Repsol 22:59:23
  "Dziś mija 9 rocznica śmierci Gen.S Petelickiego ".

  Szkoda go. - Jak tak z nim postąpili, choć był "ich" (wyszedł z domu jak do "swoich") , to chyba dlatego że byłby dobry na dzisiejsze zwłaszcza czasy - dobry DLA NARODU. - Tak, już "za młodego Tuska" mieliśmy najgorszą z wojen - ""fałszywy pokój" podparty zdradą".
  Oby Petelicki nie był "niezastąpionym".
 • @Repsol 23:23:51
  Obejrzałem Gadowskiego . Polecam zwłaszcza szokujący list na końcu. - Megazbrodnia - Eksperymenty Pfizera na zdrowych polskich dzieciach od 6-go miesiąca życia - dane UTAJNIONE (były i na 3-miesięcznych). - ZAPLANOWANE JUŻ NA PONAD 1000 DZIECI..

  ŻE TO PIS-OWSKIE BYDŁO ŚWIĘTA ZIEMIA JESZCZE CHCE NOSIĆ?
 • @miarka 23:37:19
  Petelicki mądrze powiedział pewnego razu :

  „Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

  A i opolczyk nie najgorzej skomentował :

  Petelicki zdradził publicznie jedną z największych tajemnic naszego szabrowanego barczku – a więc, że domniemana „walka” PO i PiS – bliźniaczych kibuców – jest hucpą i politycznym igrzyskiem dla odmóżdżonych tłumów.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/21/sprawy-gen-petelickiego-cd/
 • @miarka 22:11:30
  -------------------
  "Jest odwrotnie - to my jako "widzący" musimy nimi rządzić."
  -------------------
  Ogólnie zgadzam się z Pańskim wpisem poza szczegółami. Otóż chodzi o to, że "widzących" czarci pomiot zdejmował z tronów za pomocą podpuszczonej hołoty, która w swojej większości nigdy nie "widzi" i nie "widziała".
  Żeby nimi rządzić należy samemu być odpornym na ich broń:
  kuszenie, podjudzanie, kłamstwo, skłócanie, demoralizowanie, granie na najniższych instynktach drzemiących w człowieku, etc. - pamiętając, że łyżka dziegciu beczkę miodu popsuje.
  Czarci pomiot zawsze będzie tym dziegciem - więc nigdy jego interesy nie będą zbieżne z interesami człowieka.
 • @demonkracja 08:32:33
  Czyli krótko rzecz ujmując być odpornym na tworzoną przez nich iluzję. Szatan/diabeł/zły jest mistrzem kłamstwa czyli iluzji.
 • @demonkracja 08:32:33
  Bardzo ładnie piszesz.
  "Żeby nimi rządzić należy samemu być odpornym na ich broń:
  kuszenie, podjudzanie, kłamstwo, skłócanie, demoralizowanie, granie na najniższych instynktach drzemiących w człowieku, etc. - pamiętając, że łyżka dziegciu beczkę miodu popsuje.
  Czarci pomiot zawsze będzie tym dziegciem - więc nigdy jego interesy nie będą zbieżne z interesami człowieka".


  Największym ich majstersztykiem jest przekonanie ludzi że
  1. Interes osobisty czy grupowy jest ważniejszy jak służebność na rżecz wspólnot i ludzkich i ich członków.
  Podkreślając rolę interesu dajesz dowód że i Ty ulegasz ich iluzji).
  2. - emocje są ważniejsze jak uczucia i rozum (całe "przekonywanie ludzi do tych "szczepionek" stoi na emocjach, nawet wbrew związkom uczuciowym w rodzinach i narodzie), a zamiast argumentów merytorycznych;
  3. - a prawa (branie najpierw dla siebie) jak sprawiedliwość, a nawet prawość, moralność i człowieczeństwo, a więc najpierw działanie na rzecz życia wspólnotowego. Każdego odejście od służebności związanych z życiem wspólnotowym, to owszem korzyści osobiste, i czasami tak trzeba postępować (zwłaszcza gdy władze ulegają zjawisku alienacji (wyobcowania", jednak nie może być tak że "dolna część ryby" jaką stanowimy zostanie za trwale ważniejszą od górnej", bo wtedy i cały organizm ryby ulegnie samozatraceńczej, samobójczej dewolucji.

  I właśnie tu jest i motywacja dla tych "pomiotów diabelskich", bo jak by tak dalej poszło to i ich by objęła ta destrukcja i śmierć.
  - Nie będzie przecież zdolną do życia tylko "połówka ryby".
  Jakoś musi do nich dotrzeć, że weszliśmy RAZEM w stan dewolucji nadmiernej i w tym stanie wpadamy w wir śmierci. - Konieczne jest więc nawrócenie, pojednanie i powrót do tego co broni, podtrzymuje i ofiarnie wspiera życie.

  Z drugiej strony muszą też zrozumieć, że tendencje "głowy" są już "nadmiernie ewolucyjne", satanistyczne - już nie tylko wykraczają poza ludzkie cele ewolucji, ale i te cele są celami szatana (w ich pysznym, ułomnym wyobrażeniu), który by chciał zastąpić i Boga i ludzi, a z nich "wyprodukować jakieś twory niezdolne do samodzielnego życia, bez własnych dzieci i bez własnego zdrowia.

  No ale przecież to jest ich "rola dewolucyjna", rola szczupaka w stawie pełnym karasek
  - Z "przerośniętymi karaskami" szczupak też się musi rozprawić.
 • @werka1321 10:22:23
  "Czyli krótko rzecz ujmując być odpornym na tworzoną przez nich iluzję. Szatan/diabeł/zły jest mistrzem kłamstwa czyli iluzji."

  Odporność na ich iluzje a więc zachowanie zdrowego rozsądku i trzeźwości duchowej to nie wszystko.
  Ich dążeniem jest abyśmy wyzbywali się swoich nadmiarów które mamy ponad stan naszej zdrowej natury. Jednak bywa, że i oni popadają w zagubienie ich zdrowego rozsądku i trzeźwości duchowej, a więc i wchodzą w nadmiary (i "choroby z nadmiaru").
  I to odpowiada stanowi naszej aktualnej rzeczywistości - jednym odbija z nadmiaru, drudzy nawet godzą się na wywłaszczenie i niewolę, oddanie dzieci i zdrowa byleby przeżyć.

  Problem, że skoro to patologia to ona może zacząć żyć swoim życiem - bez rozumu, bez uczuć, bez ducha, bez dbania o przyszłość, bez kontroli i samokontroli. - Może się czuć "na prawie" w dowolnych uzurpacjach. - Jest jak dzikie zwierzę - póki co bezkarne.

  Tu jest jak z procesem biochemicznym który wydostał się poza typowe mu naczynie (takim jest np naczynie fermentacyjne dla drożdży) i sieje spustoszenie tam, gdzie go być nie powinno.

  Tak, że oprócz nasze trzeźwości duchowej konieczne jest i działanie. - Powstrzymanie rozprzestrzeniania się patologii (choćby tak jak powstrzymuje się pożary) i zamknięcie ich w typowych dla nich miejscach. - I w docelowej pracy dla dobrej przyszłości ludzi i ludzkości.
 • @miarka 20:46:11
  "(mówiąc ojczystym i soczystym językiem naszej werki1321)"

  Kocham język ojczysty - kocham wszystko, co się z polskością wiąże.

  Dziękuję za uwypuklenie tegoż faktu.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @werka1321 13:28:41
  "Kocham język ojczysty - kocham wszystko, co się z polskością wiąże".

  I ja to pochwalam. - I właśnie w tym ujęciu: "przez miłość".
  Miłość jest bowiem naszą "cnotą czynu". - To ona gwarantuje że to co kochamy będzie przez nas czynnie bronione, i to bronione ofiarnie i do skutku - ze wszystkich sił. Tak (ze wszystkich swych sił) kochamy Boga, ale zaraz i rodziców, i całe ich dziedzictwo i ich system wartości gwarantujący nam zdolność jednoczenia się i kultywowania tego, czemu potrzebujemy i chcemy służyć, co w świadomej, dobrej i wolnej woli chcemy chronić i wspierać. - Tak kochamy i potomstwo - tak nasze osobiście, jak i naszych wspólnot, z którymi dzielimy dziedzictwo. To jemu pragniemy przekazywać to dziedzictwo w nie gorszym stanie jak sami odziedziczyliśmy.
  .
  Polskość to nasza tożsamość. To fundament i pod naszą moralność.
  - Zarazem i tożsamość jako dar od Boga, który powołał nas do życia w tym, konkretnym narodzie.
 • @miarka 20:08:11
  "Zaszczepieńcy" w swoim bezmyślnym zaślepieniu, nie wiedzą, że roznoszą zarazę!
 • @kula Lis 69 18:24:20
  ""Zaszczepieńcy" w swoim bezmyślnym zaślepieniu, nie wiedzą, że roznoszą zarazę!"

  To prawda. - Wszelkie zarazy skojarzone z covid-19.
  Jest tu i "jaskółka wiosny". Linie lotnicze odwracają trend. Nieszczepionych chcą chętnie wozić, "zaszczepionym" odmawiają.
 • @werka1321 19:29:31
  Ty masz pewnie skończoną kiepską podstawówkę, bo nie rozumiesz, co piszą ludzie, którzy mają WIEDZĘ!!!
 • @zibi 19:54:01
  Marna he he prowokacja - ale muszę zadać pytanie : Dlaczego miałaby mnie interesować Pana opinia na swój temat ?
 • Punkt zwrotny
  PZ nastapi w momencie kiedy ci zaszczepieni nedas padac jak muchy na wszelkiej masci zarazy kiedy dotrze do nich ze zostaliu poddani eksterminacji.
  mRNA nie oddzialowuje w zaden sposob na poprawe naszego syemu imunitarnego omija go bokiem ale tez i go oslabia.
  Idjotow nie sieja sami sie rodza na dobrze podsypanej kasa glebie.
  Nie mozna czytac madrali z NIEPOPRAWNYCH propagujacych PISowska polityczna eugenike za pomocaa tzw szczepionek Sam wlasciciel portliku Gawrion zakrzykuje i wycina za pomoca cenzury inaczej myslacych jak on od dawna cenzurowal ludzi pokazujacych prawde o PISdzielcach typowy UBek.
 • @zakzbig 01:15:06
  "PZ nastapi w momencie kiedy ci zaszczepieni nedas padac jak muchy na wszelkiej masci zarazy kiedy dotrze do nich ze zostaliu poddani eksterminacji".

  Tu nie można sobie pozwolić na liczenie na to, że coś "nastąpi". Tego nie wiemy kiedy i w jakim zakresie. - Przecież oni mają siły i środki, żeby dalej "wyszczepiać".
  To trzeba przerwać już.


  "mRNA nie oddzialowuje w zaden sposob na poprawe naszego syemu imunitarnego omija go bokiem ale tez i go oslabia".

  Lekceważysz problem.
  - "Toto" jest dla jego zniszczenia, dla trwałego pozbawienia zdrowa "wyszczepionych", zrobienia ich inwalidami i niewolnikami na łasce Big Pharmy i globalistów, zmuszonymi do udziału w dalszych eksperymentach.
 • @miarka 10:05:34
  Dlatego jestem tutaj aby wszystkim przypomnieć o Wolnej Woli - wartości niezbywalnej danej przez samego Boga. Bóg dał nam ją po to abyśmy mogli kreować swoje życie - nie angażując do tego innych ludzi.

  Nad czasem i zdarzeniami ma władzę tylko nasz mądry Bóg - chciałabym tutaj przypomnieć o Magdalenie ( jej życiu o którym wspomniałam ) jako symbolu Wolności, Wolnej Woli.
 • @werka1321 10:21:01
  Dziękuję za podsunięcie nam tutaj argumentu wolnej woli.

  Tak. Odkąd widzimy że coś trzeba zrobić i tego chcemy, musimy i podejmować decyzję o działaniu z mocy naszej wolnej woli.

  - Od chwili kiedy widzimy że sprawy idą w złym kierunku, nie możemy czekać na przełom w postaci tego, że "zło się wyźli", więc i zacznie "wracać normalność".
  - To jest naiwność, bo zło widząc naszą bierność może zasmakować w "wyźlaniu się" bez końca.
  - Nasza tu bierność to i jego bezkarność.

  Dopiero nasza wolna wola prowadzi nas ku postawom aktywnym, konstruktywnym, dalekowzrocznym, mądrym...

  Tymczasem to, co proponuje @zakzbig, czyli czekać na przesilenie spowodowane aktywnością innych, miało by się obywać bez użycia wolnej woli.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031