Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
293 posty 5356 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Której medycyny potrzebujemy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy dwie medycyny – „hipokratesowską” (tradycyjną), i „rockefellerowską” (posthipokratesowską). - Jak na razie to możni zdecydowali się wypromować „medycynę rockefellerowską” na „medycynę oficjalną”. Warto się przyjrzeć ich odmiennościom.

 

1.    Medycyna  hipokratesowska (tradycyjna)

- funkcjonująca w służbie zdrowiu ludzkiemu

- lecząca przyczyny chorób

- przestrzegająca zasady „primum non nocere” – „przede wszystkim nie szkodzić”.

- chcąca przywracać zdrowie, a nie tylko „leczyć choroby”

- moralna

- nie podająca trucizn, 

- lecząca człowieka całościowo (holistyczna)

- rozumiejąca profilaktykę zdrowotną jako tą, której istotą jest zapobieganie chorobom poprzez utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. – Tutaj tego miała uczyć i szkoła

- zdrowa rywalizacja uczelni medycznych

- unikająca stosowania nadmiernej ilości leków

- trzymająca się racjonalnie ustalonych norm medycznych

- wolna od wpływów polityki

- Tu działający dziś lekarze, choć już nie muszą składać tej sławnej Przysięgi Hipokratesa, wciąż leczą w jej duchu.

 

 

2.     Medycyna rockefellerowska (posthipokratesowska)

– sprowadzająca „leczenie” do działalności dla zysku” lekarzy, farmaceutów, naukowców

- lecząca objawy chorób

- rozumiejąca profilaktykę zdrowotną jako... wczesne wykrycie i leczenie chorób.

- niemoralna

- otrzymująca „prawa do nieodpowiedzialności” pod pretekstem spełniania praw sobie samy uchwalanych przez instytucje „medycyny rockefellerowskiej” zwanych procedurami

- dzieląca się na specjalizacje nieodpowiedzialne za choroby z innych specjalizacji, nawet wywoływane przez podawane przez siebie „medykamenty”

(to jest zbrodnia bo takie leczeniu objawów w specjalizacjach, rozprzestrzenia choroby i robi z ludzi „wiecznych pacjentów”, a więc inwalidów).

- zmierzająca coraz bardziej ku pozbawienia ludzi zdrowia aby przejąć pełnię władzy nad całą ludzkością jako pacjentami w pełni wywłaszczonymi ze zdrowia – co właśnie przeżywamy

- stosująca środki chemiczne o skutkach ubocznych gorszych same jak „leczone” choroby bez leczenia

- zaostrzająca normy medyczne aby „leczyć” i zdrowych oraz ich (zwłaszcza emerytów) uzależniać od leków.

- korumpująca „prawo patentowe” (normalnie można patentować technologię produkcji czegoś, a nie odkrycia naukowe w tym zasady działania danego leku)

- to monopol medyczny zbudowany zbrodniczymi, politycznymi i korupcyjnymi środkami

- „to tylko biznes” dowodzi tego fakt iż dość szybko przedsięwzięcie Rockefellera finansowo mocno wsparli Rotszyldowie, co znaczy że „medycyna rockefellerowska” zachowała nazwę, ale stała się ich przedsięwzięciem popartym gigantycznymi pieniędzmi.

- to zbrodniczy spisek biznesu okołomedycznego i instytucji - po WHO/ONZ, i zdradzających swoje narody i społeczeństwa, rządów państw. – To spisek który trzeba jasno nazwać faszystowskim.

- to zamach na jedną z ostatniej ostoi naszej własności niezbywalnej – naszego ciała i jego zdrowia pod zamierzane zniewolenie nas w imię globalizmu i faszyzmu.

 

„W składanej niegdyś przez lekarzy Przysiędze Hipokratesa były słowa: "Nikomu, nawet na żądanie, nie dam śmiercionośnej trucizny, ani nie będę jej doradzał..." Rozwijającemu się rockefellerowskiemu imperium tak jednoznacznie sprecyzowana deklaracja była nie w smak, toteż w roku 1948 na Konferencji Genewskiej zwolniono lekarzy ze składania Przysięgi Hipokratesa i zastąpiono ją Przyrzeczeniem Lekarskim, które nie zakazuje lekarzom stosowania trucizn”..

https://anthony.neon24.pl/post/162253,upadek-medycyny

To ważne bo jakieś diabliki wciąż sączą ludziom propagandę że można ufać również „medykom rockefellerowskim” z powodu jakoby składania tej przysięgi. Naiwni nie rozumieją że „medyk rockefellerowski to ich wróg” – wróg który ich sobie wybrał nie tylko aby ich okraść, ale i pozbawić wszystkiego – nawet zdrowia i życia już dla celów politycznych

 

Pamiętać trzeba, że początkiem medycyny posthipokratesowskiej („rockefellerowskiej”) był „olej skalny” – wytwarzany przez Rockefellera  jeszcze przed rafinacją ropy na skalę przemysłową. - Była to zwykła dziś destylowana ropa naftowa sprzedawana przez Rockefellera w handlu obwoźnym jako „lek na wszystko”. To na niej zbił on kapitał potrzebny żeby ruszyć z destylacją ropy naftowej na skalę przemysłową. – Ona była zażywaną w małych ilościach trucizną – (to samo co do trucizn dziś propaguje bloger Berkeley72).

To była jego dewiza – sprzedawać coś „cudownie uzdrawiającego” przez oszukiwanie nabywców, czyli wyłącznie dla własnych zysków. „Medycyna rockefellerowska” to tylko kontynuacja tej dewizy.

Mimo to trwa mówienie o jego filantropicznych intencjach gdy „przeszedł na emeryturę”. - To tylko oszukiwanie ludzi.

 

„Na pierwszy ogień poszły uczelnie medyczne, w których zaczęto uczyć z podręczników podyktowanych przez fachowców z Instytutu Rockefellera. Uczelnie, które przyjęły nowy kierunek, otrzymały nowy sprzęt badawczy, zaś uczelniom stawiającym opór, dzięki naciskom Fundacji Rockefellera, wstrzymano wszelkie dotacje, bez których szybko uległy likwidacji. Ten sam mechanizm kija i marchewki zastosowano w szpitalach, w których promowano lekarzy „nowoczesnych”, tj. niemających oporów przed wypisywaniem recept na leki syntetyczne, zaś lekarzy „starej daty”, mających opory przed serwowaniem leków chemicznych – mających większe skutki uboczne od chorób, przeciwko którym miały być stosowane – zwolniono”.

https://anthony.neon24.pl/post/162253,upadek-medycyny

To nie mechanizm kija i marchewki” (pozwalający ludziom zachować wolną wolę i żyć), a „mechanizm bandyckiego, terrorystycznego wymuszenia” (a więc i gotowość zabicia – a były i przypadki tajemniczych seryjnych śmierci lekarzy).

Tak się stało, bo tu już nie rządził kapitalizm (zasady wolnorynkowe zastąpiono wymuszanymi regulacjami odgórnymi). - Rządził korporacjonizm z gruntu niemoralny i bandycki, funkcjonujący wyłącznie dla zysku, nie mający tu żadnych skrupułów.

Tak się stało, bo dotychczasowy stan zdrowej rywalizacji między uczelniami medycznymi zajęło miejsce faktycznego monopolisty „medycyny rockefellerowskiej” zdradziecko wspieranej i przez skorumpowane.rządy państw.

KOMENTARZE

 • Wolność
  Lekarze powinni być wynagradzani za zdrowych - dopóki będą wynagradzani za chorych - no cóż ... :(

  Pozdrawiam, notka na 5.
 • @werka1321 15:25:04
  Dziękuję. - Uśmiałem się - jakie to trafne... a myślę że dla wielu niezrozumiałe.
  - No bo jak - on tak ciężko pracuje, a jeszcze tyle lat się uczył - więc czemu by mu się miało nie należeć.

  A to gorsi zbrodniarze jak ci co byli "łowcami skórek" w słynnej aferze w łódzkim pogotowiu sprzed lat.

  Oczywiście za czasów "Przysięgi Hipokratesa" takich rzeczy by by było.

  Pozdrawiam.
 • Najnowsza historia medycyny
  Warto też wiedzieć jak i dlaczego następowała ewolucja od medycyny hipokratesowskiej do rockefellerowskiej. Widać to bardzo dobrze na przykładzie USA: https://www.youtube.com/watch?v=id82zs8BQyc
 • Której medycyny potrzebujemy?
  ------------------
  Ano czarci pomiot potrzebuje tej obecnej - bo na depopulacji też należy zarobić - a póki co - taka medycyna służy obok trzepania kasy - także depopulacji. Ponadto do generowania chorób w tym psychicznych - służy wiele innych narzędzi w tej, tzw. cywilizacji śmierci - narzędzi nie związanych z medycyną.
  Ludzie natomiast - potrzebują medycyny hipokratesowej, która z jakichś przyczyn nie była wtedy jeszcze skażona przez czarci pomiot.
  Wniosek?
  Dzielenie Ziemi z czarcim pomiotem - to nie są dla ludzi żarty.
  To nie żarty!
 • @demonkracja 18:53:13
  "Ano czarci pomiot potrzebuje tej obecnej - bo na depopulacji też należy zarobić"

  Słusznie to zauważyłeś. - Czarci pomiot zarabiać umie zarówno w czasach wzrostu jak spadków, hossy, czy bessy, kryzysu czy prosperity, zdrowie, czy choroba. Dla czarciego pomiotu im dla nas leliej czy im dla nas go rzej to dla niego większe korzyści, wiecej przyjemności czy więcej władzy.

  To jest jednak zupełnie niemoralne, bo nam to obojętne nie jest - a to oznacza że mamy stan fałszu i zdrady..

  Dla niego każdy nasz ruch to i diabelska sztuczka żeby nas za to dyskryminować.


  "Ludzie natomiast - potrzebują medycyny hipokratesowej, która z jakichś przyczyn nie była wtedy jeszcze skażona przez czarci pomiot'

  Dla mnie to jest dość przejrzyste. - Rozstrzyga to hierarchia ludzkich wartości. - tu na każdym poziomie mamy problem równowagi pomiędzy naszymi i wspólnotowymi z jednej strony potrzebami, z drugiej służebnościami.

  Medyk hipokratejski to w najlepszym sensie "służba zdrowia" - jest bardziej służebny pacjentowi jak patrzący na swój zarobek (zresztą ma i wdzięcznych bogaczy). a patrzenie na zyski na biednym pacjencie byłoby dla niego obrazą. Znamy i "doktorów Judymów", co jeszcze dokładali ze swego

  Z medykiem rockefellerowskim jest zupełnie odwrotnie. Dla niego nawer zrównoważony zarobek to mało - on żąda zysków - w tym "za usługę", NIEZALEŻNIE OD EFEKTU.
 • @miarka
  https://www.youtube.com/watch?v=tVAnM0NxbUs Salute 5* . Dla niedowiarków wiem że o tym cisza . https://www.wojskonews.pl/article,czarna_historia_tajnego_laboratorium_cia_gdzie_pol_wieku_temu_robiono_eksperymenty_na_ludzkim_mozgu.html Salute 5* .
 • Z medykiem rockefellerowskim jest zupełnie odwrotnie.
  Dla niego nawer zrównoważony zarobek to mało - on żąda zysków - w tym "za usługę", NIEZALEŻNIE OD EFEKTU.
  ----------------------
  Nic dobrego dla ludzi na każdym polu tego naszego życia nie może zrobić ktoś - kto nienawidzi tychże ludzi.
  Wniosek?
  Czarci pomiot tak ma - bo ich ojcem jest diabeł!
 • @Repsol 22:41:24
  Dziękuję za linki. Rewelacje Gadowskiego niosą duży ładunek nadziei.
 • Doskonała synteza
  Gratuluję!
 • @Rebeliantka 14:46:25
  Bardzo dziękuję. Cenna opinia.
 • @GPS 18:09:09
  "Warto też wiedzieć jak i dlaczego następowała ewolucja od medycyny hipokratesowskiej do rockefellerowskiej".

  Owszem, wskazałeś bardzo dobrze przedstawione tło na którym w USA odbywało się stopniowo to przejście
  . Jednak to że stopniowo nie znaczy wcale że to była ewolucja
  - Jeżeli patrzeć w tych kategoriach to ja tu widzę dewolucję.

  Zaraz siadam i "na gorąco" spróbuję napisać notkę.
 • @demonkracja 18:53:13
  Czy doradca ministra zdrowia Izraela ds. szczepień „zostanie przyszłą sąsiadką Hitlera w piekle”? „Cena jaką zapłaciły dzieci była nieproporcjonalna wobec ryzyka, jakie stwarzały. (…) To była ogromna niesprawiedliwość dla dzieci. To bardzo smutne i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek poznamy rozmiar szkód, jakie im wyrządziliśmy na dłuższej perspektywie”. Zdjęcia szczęśliwych ludzi z narodowymi flagami, padanie sobie w ramiona, euforia… Tak ponoć wygląda Izrael od wtorku, kiedy to zniesiono niemal wszystkie ograniczenia związane z lockdownem. Takie zdjęcia obiegły media całego świata. Pozostają jeszcze ograniczenia przy wjeździe do Izraela oraz maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, ale i one mają już wkrótce wylądować w koszu. Zlikwidowano „zielone paszporty” zniknął więc zarzut dyskryminacji, jaki w stronę rządzących kierowali przeciwnicy lockdownu. Nie znaczy to, że w Izraelu zniknęły problemy. Rada ds. szczepień ma, lada moment, zatwierdzić „szczepionkę” dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat. I to właśnie wzbudza wielkie niezadowolenie przeciwników szczepienia dzieci. Izraelskie media informują, że w kierunku głównego doradcy ds. szczepień przy ministrze zdrowia, pani Galii Rahav kierowane są groźby pozbawienia życia. „Time of Israel” informuje, że nie jest to pierwszy raz, „kiedy Rahav i inni urzędnicy ds. zdrowia stanęli w obliczu zagrożeń związanych z kampanią szczepień. W marcu Rahav otrzymała wiadomość, która brzmiała: Galia, mam nadzieję i tęsknię za dniem, w którym Bóg wkrótce cię zabierze, podczas gdy inny opisał ją jako przyszłą sąsiadkę Hitlera w piekle„.
  Oprócz doradcy ministerstwa, zagrożeni czują się także inni lekarze, których przyrównuje się do nazistów. „Epidemiolog prof. Hagai Levine, który wcześniej pełnił funkcję szefa związku lekarzy, powiedział, (…) że otrzymał telefony i komentarze online, w których porównywano go do nazistowskiego zbrodniarza wojennego Josefa Mengele, który przeprowadzał eksperymenty medyczne na ludziach. (…) Te groźby nie były jedynym przypadkiem, kiedy aktywiści antyszczepionkowi użyli nazistowskich obrazów do ataku na izraelski program szczepień. W kilku demonstracjach protestujący przyrównywali system zielonych przepustek do żółtych gwiazd Holokaustu i liczb, które naziści wytatuowali na ramionach więźniów obozów koncentracyjnych” czytamy w „Time of Israel”. Podczas, gdy Unia Europejska uruchamia program tzw. paszportów szczepionkowych, który polskim „elitom” niezmiernie zaimponował, ponieważ spółka: Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski, Czarnek, w podskokach bez słowa sprzeciwu przystąpiła do programu sanitarnego apartheidu, Izrael nie tylko odszedł od tego, ale na dodatek pozwala sobie na rady dla innych. Ponieważ „elity” III RP uwielbiają wpatrywać się w to niewielkie państwo na Bliskim Wschodzie, nie można wykluczyć, że już wkrótce rady te wezmą sobie do serca. Co zatem radzą izraelscy epidemiolodzy? „Jestem bardzo dumny, że Izrael służył jako modelowy kraj” mówi epidemiolog prof. Nadav Davidovitch. Jak podaje „Time of Israel”, Davidovitch był częstym krytykiem poczynań rządu, jednocześnie popierał program masowych szczepień. W kwestii dzieci, epidemiolog uważa, że nie są one rozsadnikiem koronawirusa, jak to wielokrotnie twierdzono, w związku z czym zamykanie szkół było czymś niesprawiedliwym, nie mającym potwierdzenia w nauce. „Obecnie nie ma prawie żadnych zgłoszonych przypadków COVID-19 wśród dzieci, mimo że szczepienie dzieci poniżej 16 roku życia jeszcze się nie rozpoczęło, a klasy są idealnym środowiskiem do rozprzestrzeniania się wirusów” czytamy. Według epidemiologa „Cena jaką zapłaciły dzieci była nieproporcjonalna wobec ryzyka, jakie stwarzały. (…) To była ogromna niesprawiedliwość dla dzieci. To bardzo smutne i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek poznamy rozmiar szkód, jakie im wyrządziliśmy na dłuższej perspektywie”. Jeśli chodzi o „zielone paszporty”, Davidovitch uważa, że odegrały one istotną rolę „na pewnym etapie otwierania gospodarki”. Według niej, na korzyść rządu przemawiało to, że nie starał się wykorzystywać „paszportów” w kampanii na rzecz szczepień. A i bez tego „grupy antyszczepionkowców zarzucały rządowi, że szantażuje ludzi”. Co zatem epidemiolog radzi innym krajom? „Wprowadźcie zielone przepustki, gdy rozpoczną się szczepienia, ale nie używajcie ich jako dźwigni w kampaniach szczepień” mówi Davidovitch. Wczytując się w wieści z Izraela, planowaną tam akcję szczepienia dzieci i jednoczesne twierdzenie epidemiologów, iż dzieci nie są żadnym zagrożeniem jeśli chodzi o rozprzestrzenianie się koronawirusa, rodzi się pytanie po co w takim razie w ogóle szczepić małe dzieci? To pytanie warto zadać również naszym „elitom”, które już nie mogą się doczekać chwili, gdy pierwszemu dziecku zostanie zaaplikowana szpryca. Czym oczywiście można się będzie pochwalić w TV, szantażując jednocześnie, że jak się nie zaszczepisz, nie dostaniesz paszportu i nie pojedziesz na wakacje…

  Źródło:
  https://www.timesofisrael.com/vaccine-panel-adviser-gets-death-threats-over-planned-inoculation-of-children/
  https://www.timesofisrael.com/as-israels-covid-restrictions-end-two-experts-offer-advice-for-other-countries/

  Za: ProKapitalizm.pl (2 czerwca 2021)
 • @kula Lis 69 06:13:45
  -------------
  Panie @kula Lis nie można brać przykładu z Izraela - bo to może być tyjater, podpucha dla podludzi w poszczególnych państwach świata.
  Wniosek?
  Spece od robienia wody z gojowskiego mózgu wiedzą, że niektórzy ludzie uważają, że jak w Izraelu coś się robi dla Izraelczyków - to musi to być dobre i bezpieczne. Tymczasem mogą szprycować czym innym w Izraelu a czym innym gdzie indziej.
 • @kula Lis 69 06:13:45
  Niby ich chwalisz, a nie widzisz najgorszego:

  "Rada ds. szczepień ma, lada moment, zatwierdzić „szczepionkę” dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat. "

  A więc to co tam się dzieje to tylko wyreżyserowany "pic na wodę", kosmetyka pod propagandę. Zamiast lepiej ma być gorzej skoro wszystko co ludobójcze ma się zaostrzyć.

  To nie chodzi już o krzywdzenie dzieci.
  Tu już gra idzie o świat bez dzieci.

  A to wszystko przy dźwięku fanfar, że jak żydzi tacy ważni, to jak tam dobre, to i całym świecie będzie dobre.

  Bzdura. Nie ma logicznego związku.
 • @miarka 12:07:22
  Dodam, że tutaj na forum Pan @kula Lis 69 przemyca nam informacje, co do planów światowej mafii - przygotowując nas w ten sposób mentalnie do roli jaką ( skurwysyny ) chcą nam wyznaczać.
 • @demonkracja 10:14:52
  "Tymczasem mogą szprycować czym innym w Izraelu a czym innym gdzie indziej"

  Niby ich "szczepionki" są tej samej firmy, ale są "czym innym" - były tu protesty.
  - Wyciszono je chyba tylko "dlatego" iż ogłoszono, że oni za swoje płacą drożej.

  Kiedyś funkcjonował mit nauki radzieckiej, dziś miałby być "izraelskiej medycyny" i to jako takiej która "wie co robi na tyle, że za specyfiki o odpowiedniej jakości jest gotowa drożej płacić".
  Ciekawe.
 • @werka1321 12:13:31
  "Dodam, że tutaj na forum Pan @kula Lis 69 przemyca nam informacje, co do planów światowej mafii - przygotowując nas w ten sposób mentalnie do roli jaką ( skurwysyny ) chcą nam wyznaczać".

  Zgadza się. Choć czasami wyławiałem z publikowanych przez niego tekstów ważniejsze informacje, to ogólnie sieje na blogach destrukcję i trolling oraz faktyczną dezinformację i podziały, bo nie idzie w jego pisaninie wyłowić spójnej treści, a więc każdy może sobie wyczytywać w jego tekstach co chce.

  Już się szykowałem do przeganiania go gdyby się pojawił na moim blogu z takimi tekstami (czasami mu się zdarzy krótki komentarz), tyle że zanim go zauważyłem @demonkracja zdążył go skomentować...
 • @miarka 12:27:30
  Zastanawiam się tylko czy robi to hobbistycznie czy za srebrniki.
 • @werka1321 12:41:24
  Myślę że nie, że tylko z głupoty i lenistwa "wypracował sobie" taki swój styl.
 • Ja zawsze lubiłem fimy z Seagalem
  Nawet te nowsze, choć to sieczka na jedno kopyto. Ale jest pewien film Patriota i tam Seagal (grający naukowca, chyba od wirusów) mówi, że: "zachodnia medycyna nie leczy aby wyleczyć.." Czy jakoś tak
 • @miarka 12:27:30
  I wiele rzeczy trzeba weryfikowąć. Fługachnymi komentarzami, kula lis utrudnia dykusję. Czasami mi nie chce sie schodzić na dół przez jego komentarze.
  I odpuszczam. Znaczy spamuje i też trochę trolluje Dlaczego?
 • @Wican 16:27:01
  "Ale jest pewien film Patriota i tam Seagal (grający naukowca, chyba od wirusów) mówi, że: "zachodnia medycyna nie leczy aby wyleczyć.." Czy jakoś tak"

  I tak jest. - Leczy tak aby nie stracić klienta, a więc go jak najgłębiej uzależniać w tym przez choroby jako skutki uboczne "leków" chemicznych.

  - Natomiast w przypadku "szczepionek" (faktycznych eksperymentów genetycznych) mRNA to już robi to po to żeby odebrać ludziom zdrowie tak aby już nigdy nie mogli do niego wrócić.
  - A więc miała już ciało pacjenta i jego zdrowie na swoją własność, przy czym jednocześnie możliwość ciągnięcia z tego zysków.
 • @miarka 17:47:42
  Z tymi tzw. szczepionkami to drażnią mnie osoby, które się szczepią dla świętego spokoju Truć się dla świętego spokoju, urwa? To trzeba mieć narąbane w bani.
 • @Wican 18:10:31
  "Z tymi tzw. szczepionkami to drażnią mnie osoby, które się szczepią dla świętego spokoju Truć się dla świętego spokoju, urwa? To trzeba mieć narąbane w bani."

  Ludzie znajdują mnóstwo wymówek, byleby się tylko nie wychylać, żeby nie podpaść "władzy". Niestety za komuny byle milicjant był "władzą".
  Kto raz dał się złamać ten już będzie chodził wystraszony.
  Ci co tam chcieli mieli i dostęp do mieszkań talonów. - To popłacało.

  Tu jednak ""zaszczepić się" to nie jest tylko trucie typowe dla szczepionek. - To już eksperyment genetyczny o skutkach nieprzewidywalnych. Nawet bezpłodność nie każdego odstraszy, nie każdego"zakrzepica krwi, która podobno dotyka wszystkich, a więc i przyspiesza śmieć. Poza tym ofiary "szczepionkowe" mają już żyć tylko 2-4 lat (inni twierdzą, że tylko do 2).
  Inna sprawa, że tam są tajne składniki. - Cały płyn jest magnetyczny, co prawdopodobnie znaczy że jest napełniony mikrodronami z nieznana bronią.
  Poza tym składniki mRNA wbrew zapowiedziom wydostają się poza komórki, mijają bariery organizmu - mogą wszystko, a organizm przeciw im nic, tym bardziej, że te mIkro- czy nawet nano-drony na pewno kontaktują się z centralami zewnętrznymi.
  Znasz film "Robocop" - radzę odświeżyć. - Ten miał jakąś szczątkową pamięć swojej tożsamości. Zaszczepiony (jeśli przeżyje), może już jej nie mieć w ogóle (nie będzie już śladu po jego człowieczeństwie, zwłaszcza po jego wolnej woli, a być sterowanym z zewnątrz - coś jak "stado"/coś jak "zombie".
  Taki człowiek raczej wcześniej jak później jak te dwa lata "powinien" umrzeć - i to jest realne (zwłaszcza gdy ktoś jest nieużyteczny dla jego "właścicieli" z "medycyny rockefellerowskiej" i dla globalistów.

  A już zbrodnią ludobójstwa wszechczasów jest zamiar (właściwie to już realizowany) objęcia "tymi" "szczepionkami" również dzieci.
  Ci "ludzie, co takie decyzje podjęli , jako zbrodniarze wszechczasów NIE MAJĄ PRAWA UMRZEĆ DOPÓKI NIE ZAZNAJĄ WSZELKICH MĄK PIEKIELNYCH JAKIE SOBIE WYOBRAŻAMY.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031