Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
293 posty 5356 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Stop szczepionkom!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypominam swoją notkę z roku 2017 (Neon.24.pl, Niepoprawni.pl), która jak się okazuje jest dalej aktualna. Tyle że straciliśmy 3 lata. Oni nie.

Na pozór szczepienia ludzi, nawet noworodków to jest działalność pożyteczna, mająca chronić ich przed chorobami. I nie widać tak od razu jakichś złych czy zbrodniczych zamiarów, bo i często rzeczywiście chroni. Stąd też i wielu to szczerze popiera.

Oficjalnie grożą nam epidemie i pandemie...

Tymczasem wg. Billa Gatesa, głównego „charytatywnego” promotora szczepionkarstwa, a nieoficjalnie głównej depopularyzatorskiej twarzy ONZ:

„Bioterroryzm jest znacznie większy niż ryzyko pandemii. Wszystkie osiągnięcia w biologii sprawiły, że znacznie łatwiej jest terrorystą odtworzyć ospę, która jest wysoce śmiertelnym patogenem. Kiedy myślisz o rzeczach, które mogłyby spowodować zgon ponad 10 milionów ludzi, na myśl każdemu przychodzi broń jądrowa. Ludzie zapominają, że jest coś równie zgubnego w skutkach, a jest obecnie bardziej prawdopodobny, to ryzyko naturalnej epidemii albo celowo wywołanych zdarzeń wynikających z zakażeń bioterrorystów. Następna epidemia będzie uwolniona przez dziwactwo natury lub ręce terrorystów, naukowcy twierdzą, że szybko poruszający się w powietrzu patogen może zabić ponad 30 milionów ludzi w czasie krótszym niż rok. Tak więc by uchronić świat, trzeba zacząć myśleć o tym jak przed tym się uchronić.”

 

Lenin powiedział: „Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy”. „My” to bolszewicy. Druga droga realizacji komunizmu na gruzach kapitalizmu to trockizm i korporacjonizm – dziś korporacjonizm-syjonizm-globalizm.

„My” tto Bill Gates – jeden z liderów satanistyczno-komunistycznego NWO rozpętujący batalię szczepionkarską na froncie wojny z ludzkością.

Jak zwykle u komunistów-gwałcicieli: „dla naszego dobra”, bo trzeba nas ratować przed groźnymi terrorystami.

Tylko że on nie oferuje nowego antywirusa do telefonu czy komputera (czy do naszego „znamienia bestii” które banksterstwo już ludziom podstępnie instaluje, a zamierza wszystkim) grożąc że hakerzy mogą zaatakować nowymi wirusami, pozbawić nas pieniędzy i tożsamości.

- On grozi że będą to wirusy zabijające ludzi.

Wirusy czy bakterie zabijające ludzi w wyniku wielkich epidemii chorób na który nie ma jeszcze lekarstwa, a jest tylko szczepionka. Chodzi o wirusy „jeszcze ciepłe” – wprost z warsztatów opłacanych przez Gatesa&Co hakerów zdrowia. Hakerów, którzy ze względu na wpływy polityczne Gatesów mogą liczyć na bezkarność a przynajmniej nie na karę śmierci i tortury wymuszające wydanie zleceniodawców. Co to, to nie - Gates to NWO, a NWO to „prawa człowieka” – „władza dawania ich wszystkim, ale niektórym bardziej”.

I tu by trzeba mu wierzyć że takie wirusy ma opracowane i że bez skrupułów ich użyje. Pewnie już wysłał w świat takich, co na umówiony sygnał odpalą przygotowane w jego laboratoriach „bomby”.

 

A że wojna z terroryzmem kosztuje to i Bill Gates poszedł już dalej jak Lenin: „wezwał Theresa May, aby utrzymać 0,7% PKB pomocy zagranicznej w monitorowaniu ognisk chorobowych”. To już tyle co: „Dajcie nam pieniądze na sznurek na którym was powiesimy” – Dajcie nam 0,7 % waszego Produktu krajowego brutto, to będziemy monitorowali zjawiska chorobowe w waszym kraju i w świecie. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/113643-bill-gates-straszy-bioterrorystycznymi-atakami-czyli-przygotowuje-grunt-do-masowych-szczepien-w-imie-pseudo-bezpieczenstwa-spoleczenstw

 

Takie 0,7% PKB Wielkiej Brytanii to 3, 38 miliardów euro (według roku 2016, z wikipedii)

 

I najwyraźniej państwa bogate płacą, a biedne są przymuszane do szczepień obowiązkowych, co oznacza że też płacą – za szczepionki, tylko że choć to dla nas duże kwoty, to i tak są to tylko grosze, bo na później zostaje ogromny problem powolnego ludobójstwa, konieczności zapewnienia kalekom opieki medycznej i tragedii rodzinnych, oraz ogromnego uszczerbku w potencjale Państwa i Narodu.

 

Szacuje się że mamy już w Polsce kilka milionów dzieci – kalek poszczepionkowych.

 

Owszem, pieniądze są im potrzebne, bo i jakieś badania i jakieś produkcje na wielką skale muszą prowadzić, oraz pożytecznych idiotów i zdrajców czymś muszą korumpować, jakieś zabezpieczenia dla tych, co mieliby przeżyć pewnie też robią.

 

– Może brak takich skutecznych rozwiązań jest jeszcze powodem że wciąż eksperymentują, że jeszcze nie przyszedł czas na globalny atak.

Wiemy że część ich laboratoriów została ulokowana na upainie.

 

To że szczepionki są skuteczne tylko częściowo jednak jest niegroźne tylko na pozór, bo to jeszcze może usypiać naszą czujność - a jest problem.

Rzecz w tym, że ta skuteczność jest zwykle niewielka lub żadna, a „dowody o skuteczności” są zbierane kiedy epidemie już wygasają bez szczepień.

Nadto ci, którzy zaszczepili się i nie zachorowali nie zdają sobie sprawy jaką ruinę w ich systemie odpornościowym spowodowała szczepionka, a zwłaszcza seria szczepionek.

 

Gorzej że ta częściowość odsłania jednak drugą twarz tej działalności, bo są tu nie tylko nieskuteczności, ale i skutki uboczne o bardzo szerokiej rozpiętości i skutkach dalekosiężnych.

Skutkach zwłaszcza w postaci uszkodzeń mózgu przez zawarte w nich toksyny i to od razu w zabójczych stężeniach – zwłaszcza metale ciężkie typu rtęć i aluminium i to nawet w formie nanocząsteczek wskazujących na ich wyłącznie ludobójczy charakter, bo człowiek nie ma zdrowotnych mechanizmów walki z nimi.

Dalej skutków w postaci chorób wszczepionych, zwłaszcza autyzmu i raka.

Dalej mutacji genetycznych (to efekt używania jako podłoża do namnażania szczepionek ciał abortowanych dzieci, przez co ich geny przechodzą do krwi i już mutują z genami dziecka, przez co dziecko ma już dwóch ojców i dwie matki z ich liniami genetycznymi. W rezultacie dziecko staje się już tylko w części swoje rodziców, którzy go poddali zaszczepieniu. Podobnie jest z innymi podłożami, np. z kurzych jaj.

Dalej chorób ujawniających się w wieku dorastania lub dojrzałym.

Dalej bezpłodności bezpośredniej zaszczepionych, czy bezpłodności ujawniającej się dopiero po kilku pokoleniach.

 

Dopiero na drugim po tym epidemiczno-pandemicznym poziomie popychaczem dla tych satanistycznych, wrogich rodzajowi ludzkiemu brewerii jest groźba terroryzmu szczepionkowego.

 

Mechanizm jest ten sam co w terroryźmie "islamskim" – ktoś przeprowadza atak, a na to konto władze państwowe podejmują restrykcje wobec całego społeczeństwa.

Czasami wystarcza szantaż możliwością ataku, czasami wymysł, że taka groźba jest, czasami korupcja lub zdrada.

Duda urzędowanie zaczął od złożenia decydującego podpisu pod przymusem szczepień.

 

Jak zawsze celem oficjalnym jest konieczność działań wyjątkowych na rzecz wojny z terroryzmem.

Celem zaś drugiego poziomu (w tym drugim poziomie) jest zwiększenie władzy układu ją trzymającego nad całym społeczeństwem, zwłaszcza narodem w danym państwie wiodącym, a zwiększenia jego zniewolenia, inwigilacji, pozbawiania samodzielności i uzależnienia, wychowywania na „nowego człowieka”, stosowania eugeniki i depopulacji wobec osób niepożądanych.

Temat stosowania eugeniki i aborcji eugenicznych podejmują i „polskie” władze. Co ciekawe to takie płody też mogą pójść do namnażania kolejnych szczepionek dla innych dzieci.

 

Zwłaszcza ten ostatni punkt: „depopulacje wobec osób niepożądanych” jest groźny dla nas Polaków, bo to, co się dzieje w związku ze szczepieniami – całe szaleństwo władz, służb medycznych i Izb Lekarskich połączone z kneblowaniem ust uczciwym lekarzom (jak na razie tylko na zachodzie tacy są mordowani – i to najwyraźniej przez tajne policje) jest obnażającym intencje szczepionkowych morderców jako zmierzający do naszej, Polaków szczepionkowej eksterminacji.

 

Najwyraźnie według planu zbrodniarzy z NWO-ONZ Polaków ma nie być.

 

To u nas szczepienia są obowiązkowe, i to nawet szczepionką powodującą bezpłodność dziewcząt. Jesteśmy w gorszej sytuacji jak ogół ludzkości.

 

To, że hiperzbrodniarze-depopulatorzy szczepionkarscy chcą zabijać ludzi i to nawet miliardami to jeszcze pryszcz. Z tego ludzkość by się mogła podnieść.

Mimo iż dla nas najgorszym jest to co robią z Polakami, to i tak w ogóle najgorsza w tym wszystkim jest nieodwracalność tego co robią z ludzkością jako całością.

 

Dzisiejszy zbiorowy zbrodniarz wszechczasów, satanista praktyk zwany Kill Bill-em przelicytował Lenina - zażądał pieniędzy na sznur, na którym nas zamierza powiesić.

To szaleńcy którzy nie rozumieją, że nie są nadludźmi, że jak ludzkość nie przeżyje, to i oni nie przeżyją.

Komunizm już dawno wymyślił uzasadnienie dla najgorszych zbrodni, że to „dla naszego dobra” i nie ustaje w korzystaniu z tej idiotycznej manipulacji.

Bo on jest aktywny – i to nad miarę. Nagrzeszył tyle jako największy w historii zbrodniarz na masową skalę że chyba już nie wyobraża sobie sądu ostatecznego, a więc i zabieganie o nieśmiertelność ciała tu mu się narzuca. Diabeł go tu mocno trzyma.

W ich szaleństwie jest metoda - to gra va banque - nieśmiertelność. Gates się starzeje, śmierć Davida Rotszylda mocno go musiała zdołować. Może i Rotszyldowie są najbogatsi, ale nie klasyfikowani w światowych rankingach – on tak. Pycha go wyniosła nie tylko na pozycję najbogatszego, ale i czołowego lidera, twarz całego NWO-ONZ, całego korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu, twarz zbrodniarza, handlarza śmiercią.

Gwałt to monopol decyzyjny i przymus i, lub, groźba poważna.

Żeby to tylko miało się skończyć haraczem dla szantażysty, czy jego NWO-wskiej mafii?

Nie, nie skończy się, bo bezkarność ci zbrodniarze mają już zagwarantowaną nie tylko przez podporządkowanie przez nich NWO-ONZ-owskiej mafii, ale i całą ludzkość już przyzwyczaili do ich immunitetów, nietykalności, niezawisłości i bezkarności, uprawnienia, a nawet uprzywilejowania.

 

Bill Gates przykłada nam nóż do gardeł: daj się zgwałcić albo śmierć natychmiast i bezwarunkowo.

– Bezwarunkowo, bo nie dostaniesz żadnego zobowiązania, żadnej obietnicy. - Bo nawet jak się dasz zgwałcić i zaszczepić, to może i pożyjesz dłużej, może jeszcze i twoje dzieci i wnuki przeżyją, ale dalej to już nie ma mowy, bo te szczepionki to dzieło szatana – ludzkość po nich ma już nie przeżyć.

I ludzkość nie przeżyje, bo skutki tych szczepionek są nieodwracalne. Nieodwracalne bo to gwałt przed którym natura ludzka nie jest się w stanie obronić.

Największe paskudztwa, które wstrzykiwane są do ciał ofiar szczepień poza ich systemem immunologicznym – wprost do krwioobiegu, w tym z możliwością przekraczania przez nie bariery krew-mózg, a więc i stają się nieusuwalnymi. Mało tego – zawierają taki materiał biologiczny, który zarówno z ciała ojca jak matki jak i „dawców” zwłok na podkład od szczepionki przeniknie i do ciał dzieci co się dopiero narodzą.

A tam już są geny wszelkich możliwych chorób – nie tylko tych na które oficjalnie szczepionki uodparniają. Mało tego. Technika już pozwala wszczepiać drogą biologiczną wirusy informatyczne, które mogą przekształcać informację o wirusie na który osoba zaszczepiona ma być uodporniona w pełnosprawny, groźny, żywy wirus choroby.

Szczepionkowcy dysponując taką armią wrogów wewnętrznych w ciałach osób zaszczepionych mogą ich już zmuszać do wszystkiego – wszak inaczej zachorują na coś brzydkiego i zabiorą ze sobą do grobu jeszcze liczne grono najbliższych osób, które zdążą zarazić.

Tu grozi już totalne zniewolenie przez najgorszych zbrodniarzy.

Stop szczepionkom!!! Stop NWO!!! Zamknąć Gatesa!!!

KOMENTARZE

 • @Miarka
  Salute 5* .
 • "Stop szczepionkom!!!"
  -------------
  Na tu i teraz - tak - jak najbardziej. Niestety - jednak to nie o szczepionki chodzi a o dzieci diabła i ich szatańską nienawiść do Boga i wszystkiego co boskie - więc przede wszystkim - do ludzi. Do ludzi! Do ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Szczepionki to tylko następny rodzaj broni masowego rażenia - przeciwko ludzkości podyktowane rozwojem nauki i technologii.
  Teraz uwaga!
  Nauka i związany z nią rozwój technologii zgodnie z boskim zamierzeniem ma służyć do powiększania się populacji człowieka na Ziemi - bez szkody dla tego człowieka i szkody natury. Tymczasem dzieci diabła w/w postęp naukowy i związanym z nim rozwój technologii - jakby odwracają o 180 stopni i wykorzystują ów rozwój do depopulacji oraz odczłowieczenia i upodlenia człowieka. W ten sposób upodlają także z rozmysłem Boga - bo inaczej nie są w stanie nic Mu zrobić/zaszkodzić.
  Na koniec - pomimo powyższego - Bóg za nas nie posprząta nam naszego mieszkania - nie wyniesie za nas śmieci - a i rozumu i wolnej woli - nie podarował nam tak sobie - dla jaj - więc nie jesteśmy wobec dzieci diabła na tej Ziemi - bez szans.
 • Przestąpstwo Filantropii
  .
  należałoby zakwalifikować jako zbrodnię przeciwko ludzkości. Na kandydatów takiego oskarżenia widzę nie tylko Billa Gates z jego wspólniczką Meliną czy Georga Sorosa, ale tylu innych rabusiów ludzkości, o których donosi prasa, że 2000 miliarderów na świecie zraabowało 5% całego majątku świata, ocenianego na 200 bilionów dolarów.

  - https://att.neon24.pl/post/158077,talmudyczna-przysiega-rzadu-warszawskiego#comment_1724972

  Spoóród nich i ich pomocników rekrutują się liczni podejrzani o przestępstwo filantropii, zwykle są to jakieś eunuchy MWF (patrz Słownik w portalu, link jak niżej)

  Bill Gates i jego Meliina tak określa publicznie swe przestępcze zamiary:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Bill Gates i jego Meliina tak określa publicznie swe przestępcze zamiary:

  -
 • @Repsol 00:05:55
  Dzięki. Salute.
 • @demonkracja 08:11:50
  " Niestety - jednak to nie o szczepionki chodzi a o dzieci diabła i ich szatańską nienawiść do Boga i wszystkiego co boskie - więc przede wszystkim - do ludzi. Do ludzi! Do ludzi stworzonych przez Boga".

  Właśnie pisałem to samo, tylko o wirusie do interesariusza. Przedstawiam fragment mojej szerszej wypowiedzi:
  ""Dzisiaj nie wiemy, jakie biologiczne dziadostwo, i jakim sposobem, opanuje nasze organizmy".

  Szczegółów możemy nie znać, ale wiemy kto i po co to diabelstwo produkuje, wiemy kto po "polskiej" stronie robi wszystko żebyśmy jako Polacy byli tu najgorszymi przegranymi, najgłębiej wywłaszczonymi i jeszcze zadłużonymi, najbardziej zniewolonymi i najszybciej zdepopulowanymi.
  I to ta Twoja "emanacja społeczeństwa" wraz z "emanacją opozycji" tworzące układ spolaryzowany, układ "Okrągłego Stołu" są tu tymi najgłębszymi sprzedawczykami i wroga nam agenturą.


  "Dziękujmy za szansę, jeśli rzeczywiście jest tak, że świrus przenosi się z człowieka na człowieka, a nie lata sobie swobodnie w powietrzu. Wyludni się, to i epidemia ustanie, a ludzie będą żyć jak pustelnicy".

  Porazili Ci umysł, zahipnotyzowali żebyś patrzył na świrusa, na to co może złego zrobić, rozbudzili Twoje emocje do stanu w którym mogą Ci wszystko wmówić, a Ty w hipnotycznym amoku to zrobisz.

  Nie na świrusa patrzą trzeźwi ludzie, a na pożywienie do którego on idzie. A idzie wcale nie ludzi zdrowych, nie po to żeby "zjadać" zdrowe komórki, a uszkodzone, zdegenerowane.
  Trzeźwi pytają dalej "czym"? - I dopiero wtedy wiedzą z kim i jak walczyć, żeby się uchronić, oraz żeby wzmocnić swój system odpornościowy na tyle aby był zdolny sam sobie dawać radę.

  Nie na świrusa patrzą trzeźwi ludzie, a na to kto i po co go produkuje, a widzą zwłaszcza po tym, kto ma w tym interes - tak na "biznesmenów", jak na psychopatów żądnych władzy za wszelką cenę."

  Ze szczepionkami jest to jeszcze bardziej jasne kto to produkuje.


  Jest jednak różnica między problemem świrusa, a problemem szczepionek.
  Świrus atakuje osoby, starczy mądrość osoby. Tu każdy sam ma jakieś możliwości obrony.
  W przypadku szczepionek to nie wystarczy. Może przyjść po każdego z nas płatny bandyta w ubraniu policjanta i doprowadzić nas siłą do punktu szczepień.
  Tu obronić się można tylko organizując się do działań zbiorowych i wymuszając wymianę władz państwowych na nasze.
 • Witaj Miarko
  5+

  Pozdrawiam.
 • @Aga-Jaga 13:18:07
  "-jakby ludzie nie utracili rozumu nie byloby tematu szczepionek itp. Przeciez ludzi jest wiecej, dlatego oglupili masy. Niestety oni sie juz nie obudza i pociagna w dol wszystkich, nawet tych nietykalnych."

  Dużo racji jest w tym co piszesz, ale szansa jest zawsze. W każdym razie Bóg nie stawia ludziom zadań nad siły i środki które już mają, oraz ich możliwości działania i uzyskiwania pomocy innych osób i wspólnot.

  To tylko jakaś magia (ktoś jak Kaszpirowski?), czy "programowanie podprogowe" że tak duża ilość ludzi dała się naraz ogłupić i poddała się ("Biada rękom opuszczonym"), a nawet przeszła na drugą stronę (syndrom sztokholmski).

  - Choć tych co są w ogłupiającej hipnozie to raczej nie wybudzimy, przynajmniej jako zwykli ludzie, bo może są jacyś lekarze, którzy umieją budzić z hipnozy?
  W każdym razie na pewno trzeba się skupić na tych co jeszcze nie całkiem dali się ogłupić.
 • @Pyra z Wildy 13:06:11
  Dziękuję, pozdrawiam wzajemnie.
 • @Laznik 12:00:34
  "Przestąpstwo Filantropii należałoby zakwalifikować jako zbrodnię przeciwko ludzkości".

  Sama filantropia nie oznacza przestępstwa. Ona nie tylko że nikogo nie krzywdzi, to jest wspieraniem pomocy ludziom w ich potrzebach koniecznych i bezinteresownie.

  Tu trzeba mówić "przestępstwo fałszywej filantropii", bo to działalność wroga a pod przykrywka działalności dobroczynnej lub pomagania "każdemu". W fałszywej filantropii pieniądze idą dla ludzi złych i na cele złe, demoralizatorskie zbrodnicze i antyludzkie w ogóle. W fałszywej filantropii "filantrop" jest człowiekiem interesownym.
 • @Aga-Jaga 15:22:50
  Widzę że rozumujemy podobnie. Ja się uodporniłem po pewnym ataku na mnie, gdy ostro odpowiedziałem że nie będę rozmawiał (z tym agresorem), mając już w zanadrzu dopowiedzenie na wypadek gdyby się stawiał: "Proszę mnie nie terroryzować!". Tamten odstąpił, ale wciąż mam w dyspozycji ten mój superargument.
 • 5*
  Sprawa jest banalnie prosta, jeśli chodzi o szczepionki. ! Religia nam zabrania! się szczepić... I po temacie. :) Poważnie!
 • @miarka 16:17:37
  Dajemy się rozgrywać jak dzieci. :( Cała ta hucpa jest od początku niepoważna. Owszem, nie oznacza to, że nie jest zabójcza. Jest. Hucpa, nie wirus. Musimy isę bronić. To jest OBRONA KONIECZNA. I tyle w temacie.
  Pozdrawiam i dziękuję za artykuł.
  Proszę zapamiętać!:

  RELIGIA NAM ZABRANIA! ODMAWIAMY SZCZEPIEŃ NA COVID.
 • @Aga-Jaga 10:15:24
  -------------
  "-przeciez my juz przegralismy,..."
  -------------
  Tak - przegrywamy - ale gra trwa nadal. Dlaczego ciągle przegrywamy - bo przecież, nasza obecna cywilizacja - nie jest pierwszą, którą wykańczają na Ziemi ci - co to ich ojcem jest diabeł?
  Wniosek?
  Otóż dlatego przegrywamy, że dzieci diabła wszelkie sk***ysyństwa wyrządzają ludziom ich własnymi rękami. Mało tego - dzieci diabła od zawsze działają wśród ludzi od jednej sztampy. Od jednej sztampy - a mimo to ciągle to działa - a ludzie nie wyciągają z tego - żadnych wniosków.
  Na koniec - gdyby tak nie ulegać kuszeniu, podjudzaniu, skłócaniu, kłamstwu, demoralizacji, etc. - czy to dla człowieka jest niewykonalne?
 • @demonkracja 16:58:31
  Dokładnie dlatego, być może, należy zastosować ich metody przeciwko nim. ! Co to znaczy w praktyce? W praktyce, wreszcie zrozumieć, że jako Naród, tworzymy ZWIĄZEK RELIGIJNY! ( wszyscy ochrzczeni), a te ( związki religijne) są poza jurysdykcją państwową na terenie RP. Koniec i kropka. :)
 • COVID decrypted (rozszyfrowany) :-)
  Myślę że akronim operacji COVID tak naprawdę to oznacza:

  Commencement of Vaccine Initializing Depopulation
  (Wprowadzenie Szczepionki Inicjującej Depopulację)

  C - commencement (wprowadzenie, promowanie)
  O - Of (operator gram. przed dopełniaczem, kogo, czego)
  V - vaccine (szczepionki)
  I - initializing (inicjującej)
  D - depopulation (depopulację)
 • @Aga-Jaga 17:44:57
  Dokładnie dlatego, być może, należy zastosować ich metody przeciwko nim. ! Co to znaczy w praktyce? W praktyce, wreszcie zrozumieć, że jako Naród, tworzymy ZWIĄZEK RELIGIJNY! ( wszyscy ochrzczeni), a te ( związki religijne) są poza jurysdykcją państwową na terenie RP. Koniec i kropka. :)
 • @Aga-Jaga 17:53:04
  Nie wystarczy Aga! Uwierz mi. Nie wystarczy.
 • @Aga-Jaga 17:44:57
  -----------
  "-baa, co to za gra? Bramka jest jedna, nam zapomnieli postawic:). Dziecko by po kilku sekundach powiedzialo eeee nuuuda."
  -----------
  Ta gra nie polega na tym abyśmy i my strzelali gole diablisku. Gra polega na tym aby nie wpuścić gola do bramki (diabliska do naszej duszy).
 • Filantropia zawsze oznacza zbrodnię
  .
  @miarka 14:11:20

  Filantropia jest spisobem na wspieranie obrabowanych ze środków złupionych z nich, filantropami są jedynie ludzie bardzo bogaci. Są trzy najważniejsze drogi zdobyica bogactwa:
  1. oszustwo
  2. kradzież
  3. mord
  z reguły są to wszystkie trzy jednocześniek, tylko tak mogą dojść filantropi do swego bogactwa.

  Proszę nie mylić pomocy z filantropią, filantriopia jest przy tym uzależnianiem obrabowanych od siebie, także aby ich jeszcze bardziej obrabować, wykorzystać czy nawet uśmiercić, pomoc nie ma tego atrybutu.

  Bill Gates i jego Melina z fundacji mają jasny plan uśmiercania ofiar swej filantropii, parz mój tekst powyżej. Na filantropii chcą oni także zyskać, są udziałowcami firm oferujących szczepionkę:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/
 • Obłundny termin filantropia
  .
  @miarka 14:11:20

  Czyba już zwracaliśmy uwagę na sprawę semantyki, język, jakim się posługujemy jest nam narzucony przez okupanta i my niewiele wspólnego z rzeczywistością. Tak jest nie od dziś, panujący język jest językiem panujących, podobnie jak pogląd.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Terminu filantropia utworzono, aby nadać mu zupłenie inne znaczenie, niż to, co właściwie miałaby opisywać, a mianowicie miłosierdzie. Filantropia jest zaprzeczeniem miłosierdzia.
 • @JimA 17:13:10
  " jako Naród, tworzymy ZWIĄZEK RELIGIJNY! ( wszyscy ochrzczeni), a te ( związki religijne) są poza jurysdykcją państwową na terenie RP. Koniec i kropka".

  Owszem, mamy rozdział Kościoła od państwa.
  Tylko, że to jeszcze nie wszystko, bo co to jest ta "jurysdykcja państwowa"?

  Przecież nie ma i nie może być sądów państwowych. Sądy są narodowe. Sędzia ogłaszając wyrok wypowiada sakramentalne słowa: "W imieniu Narodu Polskiego..."
  Nie wiem, może coś się zmieniło, ale to była by zbrodnia na sensie prawa i praworządności, byłoby to z istoty prawa nielegalne.

  To są sprawy do wyegzekwowania w praktyce funkcjonowania państwa, oraz ruchów i organizacji narodowych:
  - Rozdział Kościoła od państwa
  - Sądy narodowe, wolne od wpływu władz państwowych i innych wpływów podważających niezależność sędziowską od kogokolwiek poza Narodem którego państwo jest dobrem wspólnym i własnością niepodzielną i niezbywalną (w tym niezależność od wpływów partii niesłusznie zwanych politycznymi)
  - Ławy przysięgłych. - Wybranych spośród obywateli o wzorcowo moralnej, nieskazitelnej postawie, decydujące o winie czy niewinności oskarżonych.
  - Władza zwierzchnia narodu nad władzami państwowymi. Władze państwowe mają obowiązki wobec państwa, a służebność narodowi którego państwo jest.
  - Moralne władze państwowe. Moralne moralnością narodu którego to państwo jest dobrem wspólnym i własnością niepodzielną i niezbywalną.
  Pilnować dobra wspólnego i własności niezbywalnej oraz niepodzielnej (to są sprawy naszej ludzkiej i narodowej prawości), można tylko i wyłącznie z pozycji moralności tego narodu, która jest wartością wyższego rzędu jak prawość, oraz wartości którym moralność służy, a więc człowieczeństwa dojrzałego (głównie godność ludzka osobowa) i świętości (a więc ludzkiej i narodowej duchowości).
  Z tego wynika że władze państwowe muszą być moralne, a wobec władz niemoralnych obowiązuje obywatelskie nieposłuszeństwo do czasu ich wymiany na prawdziwie i wiarygodnie moralne (z zastrzeżeniem, że dokonywane przez nich ustalanie obsady stanowisk w administracji państwowej też będzie wyborem z grona osób nie tylko fachowych, ale i moralnych.
  W szczególności nie może tu być żadnych wpływów partyjnych, żadnego partyjniactwa i prywaty.

  Historycznie sędzią w państwie był król, głowa narodu. Później stopniowo upoważniał osoby terytorialnie bliższe obywatelom, ale to on nad wszystkim czuwał.
  Dziś nie ma króla, dawne kompetencje odwoławcze króla jako ostatniej instancji przejął prezydent, sądy się usamodzielniły ale nie od narodu.

  Wydaje się to trudne do zmiany nawyków mentalnych obywateli po kilkudziesięciu latach kiedy to do milicjanta mówiło się "panie władzo", a słowo milicjanta w sądzie znaczyło wielokrotnie więcej jak zeznanie obywatela,
  - ale to jednak naród jest nad sędziami, oraz to strony procesu mogą swobodnie dokonywać wyboru sędziego który będzie rozpatrywał ich spór.
  - Wyboru z listy sędziów którą ustala sam naród bezpośrednio, a nie jak to dzisiaj jest , przez "demokratycznie" wybranych przedstawicieli partii "politycznych" do władz państwowych.
 • @Laznik 18:19:07
  cyt.: "Bill Gates i jego Melina z fundacji mają jasny plan uśmiercania ofiar swej filantropii,"

  Myślę, że Bill-ioner jest tylko słupem mafii grandziarskiej, ale takim co to zatracił się bez reszty w swoim "słupiaństwie", gdyż zapewne liczy na podrasowanie genetyczne i wtopienie się w "rasę panów".
 • @Laznik 18:19:07
  Cały czas piszesz filantropia, ale masz na myśli fałszywą filantropię.
  Prawdziwa filantropia jest "ze swego", a więc nie ze zrabowanego, nie dla rabunku, nie dla uzależniania, a w perspektywie wywłaszczania, zadłużania, zniewalania i depopulacji.
  Prawdziwa filantropia wspiera dobre dzieła, jest darem łaski której celem jest to dobre dzieło, jest odpowiednikiem mecenatu nad powstawaniem dzieł sztuki.
 • @Laznik 18:34:54
  cyt.: "Terminu filantropia utworzono, aby nadać mu zupłenie inne znaczenie"

  Nie ma watpliwości, że banksterzy i filantropy to te same chłopy :-)
 • @Laznik 18:34:54
  "Czyba już zwracaliśmy uwagę na sprawę semantyki, język, jakim się posługujemy jest nam narzucony przez okupanta i my niewiele wspólnego z rzeczywistością. Tak jest nie od dziś, panujący język jest językiem panujących, podobnie jak pogląd".

  W państwie panującym jest nie okupant, a naród którego to państwo jest dobrem wspólnym oraz własnością niepodzielna i niezbywalną. To on jest władzą nadrzędną nad władzami państwowymi które są rządzącymi (a funkcjonować mają wewnątrz polityki narodu wobec państwa, oraz wewnątrz prawa stanowionego przez naród w ramach tej polityki).
  Okupant to tylko uzurpator w przeddzień obalenia i rozliczenia za zbrodnie.
 • @Aga-Jaga 15:22:50
  Miałem wczoraj epizod w germańskim markecie na 3 litery w związku z brakiem namordnika. Była ochrona i policja. W międzyczasie nim policja przyjechała miałem krótką rozmowę z ochroniarzem. W pewnym momencie on do mnie ... A nie pomyślałeś , że to ja mogę przyjechać Cię zaszczepić? Odpaliłem natychmiast- jesteś byłym policjantem! On na to-tak, z trzydziestoletnim stażem.
  Zadałem sobie pytanie. Czy oni już nie rekrutują ludzi do band szczepionkowych? Chyba tak.
 • @miarka 12:25:39
  A ja 1* za nieznajomość biologii na poziomie szkoły podstawowej.

  "paskudztwa, które wstrzykiwane są do ciał ofiar szczepień poza ich systemem immunologicznym – wprost do krwioobiegu, w tym z możliwością przekraczania przez nie bariery krew-mózg, a więc i stają się nieusuwalnymi."

  O limfocytach słyszał Pan cośkolwiek, a o grasicy?

  Zabobonnych terminów - "dzieci diabła, szatańska nienawiść do Boga" itp. które zdajesz się popierać, komentować nie będę, bo stanowią one obrazę bezstronnego, obiektywnego a przede wszystkim logicznego podejścia do rzeczywistości. Zaś badania nad bronią biologiczną zapoczątkowały Niemcy w latach 40-tych ub. wieku, na co istnieje obfita dokumentacja historyczna. Od tego czasu laboratoria wojskowe na całym świecie notują duże sukcesy w tym zakresie. Niestety,wbrew Pana częstochowskim lamentom, ludność cywilna pozostaje wobec nich całkowicie bezsilna. Równym, a może nawet większym zagrożeniem dla bytów ludzkich jest rozwój precyzji przesyłu fal mikro dźwiękowych, zdolnych w parę sekund zabić kilkadziesiąt milionów ludzi.
 • @viridiana 20:41:28
  Oj viridiana, viridiana, taką ładną kolekcję piątek mi zepsułaś żeby głupoty pisać? :-(
  A o metalach ciężkich to słyszałaś, np aluminium, albo o formach nanocząsteczkowych chemikaliów?
  - A to są właśnie te "paskudztwa, które wstrzykiwane są do ciał ofiar szczepień poza ich systemem immunologicznym – wprost do krwioobiegu, w tym z możliwością przekraczania przez nie bariery krew-mózg, a więc i stają się nieusuwalnymi."

  To Ty jesteś niedoszkolona, nieoczytana. - Limfocyty, grasica miałyby na to reagować? Niby jak, jak to jest wstrzyknięte poza systemem odpornościowym?
 • @miarka 20:56:04
  Następna wspomagacza bandytów.
 • @miarka 20:56:04
  Od 25 minuty wywiad z prof. Majewska dla Rzeczpospolitej
  https://youtu.be/wU5L1Q162e8
 • @zadziwiony 22:35:48
  "Następna wspomagacza bandytów"

  TO NIE PIERWSZA JEJ KOMPROMITACJA, ALE TUTAJ TO JUŻ SAMO ZŁO.
  TO NAPRAWDĘ NIE MIAŁO SENSU CO ONA ZROBIŁA.
  TO JEST TYPOWE DLA SZOWINIZMU I NAJGORSZYCH BANDZIORÓW.
  - DECYZJA PODJĘTA I WYKONUJĄ JĄ PO TRUPACH.
 • @zadziwiony 22:38:00
  Obejrzałem. Godny polecenia materiał.
  "Im więcej szczepień, tym większa liczba zgonów". W krajach takich jak Niemcy, Francja, Holandia i skandynawskich gdzie szczepienia są dobrowolne i miliony dzieci są nieszczepione, ilość śmierci niemowląt jest 2x mniejsza jak w Polsce i 3x mniejsza jak w USA, gdzie szczepień jest najwięcej.
  "60% ofiar szczepień to dzieci do drugiego roku życia". "Im więcej szczepień, tym większa liczba zgonów" itd, itd.

  Trzeba jeszcze dodać że to szczepionki przebadane, które przeszły procedury.
  Ile więc będzie faktycznie ludobójczych śmierci i problemów z efektami poszczepiennymi - na swój koszt i bez odszkodowań i rent - po szczepionkach na covid?
  - Przecież tu wszyscy szpece od szczepionek - cały ich łańcuch, włącznie z władzami państwowymi i "służbą śmierci" dla zmyłki zwaną "służbą zdrowia" już są zwolnieni z ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji karnych.

  Wymyślili sobie "prawo" uchwalane przez ludobójców dla ludobójców (w tym dla siebie samych, a więc i jako "sędziowie we własnej sprawie") nie patrząc że przed nimi faktyczny ocean zbrodni "w majestacie prawa".
  - Oczywiście nie "prawa", tylko bezprawia, bo nie istnieje prawo "do niemoralności", a nawet choćby tylko "do nieodpowiedzialności".
  - Nie istnieje, bo takie "prawo" to psychopatyczne urojenie, gdyż w realiach życia nikt takiego prawa nie ma żeby go komukolwiek dać.

  Szczepionki nie przebadane na tyle, żeby były bezpieczne dawać komukolwiek to tyle co (w najłagodniejszej wersji) Auschwitz - eksperymenty na ludziach.
  To że oni je chcą przeprowadzać jako obowiązkowe i pod groźbą przymusu to już najgorsze ludobójstwo. - Może i odpowiednik "Auschwitz" razy tysiące (jeżeli im na to pozwolić).
 • Chyba Bruksela przeczytała Twój artykuł
  ponieważ;
  Europejska Agencja Leków (EMA) ogłosiła w środę, że rozpoczęła negocjacje z producentami pionierskiej rosyjskiej szczepionki przeciwko koronawirusowi Sputnik V.
  https://twitter.com/RT_com/status/1331769641262338049
 • @lorenco 02:30:55
  Dzięki za docenienie, ale ja się tym nie podniecam. Ona też jest "genetyczna". Tu też, nawet bez naszpikowania szczepionki wynalazkami nanotechniki o jakich ckni się psychopatom żądnym władzy globalnej i depopularyzatorom okołogatesowskim, zmiany w ludzkiej genetyce mogą mieć skutki nieobliczalne i ludobójcze, w tym ubezpładniające zaszczepionych.
  Te dotąd testowane miały tu bardzo daleko idące skutki uboczne, np bezpłodność 97%. Ciekawe ile ma ta putinowska?

  Poza tym jeżeli ta szczepionka by miała zwalczać koronawirusy w ogóle to na pewno to już by było ludobójcze. Z koronawirusami żyjemy od zawsze i nasz system odpornościowy ich często potrzebuje do pomocy.

  Moim zdaniem droga walki z sarscov2 to jednak szukanie nie szczepionek, a lekarstw i dbanie o system odpornościowy.

  Jedyny problem, to że jesteśmy w podobnej sytuacji jak w roku 2008. Tam zagrożone bankructwem były banki (i dostały pieniądze w prezencie), tu są korporacje farmaceutyczne. - Im potrzeba jest wyprodukować i sprzedać szczepionki za wiele bilionów dolarów, tyle że nie umieją, a ludobójczego bubla ludzie nie przyjmą.
  - Druga możliwość, to też dać pieniędzy... których właściwie nie ma, bo system już nie wytrzymuje nadmiaru pustych pieniędzy "drukowanych z powietrza".
  - Trzecia to pozwolić zaś im upaść i wrócić do medycyny przyczynowej (ponieważ objawowa się skompromitowała), to jednak mogłaby umrzeć lub poważnie rozchorować ogromna ilość pacjentów uzależniona od ich byle jakich, bo byle jakich chemicznych leków, ale dających szansę jeszcze trochę pożyć.
  Jest i czwarta możliwość. Przejąć od zbankrutowanych koncernów ich firmy i uruchomić tam produkcje leków ratujących życie, a jednocześnie zainwestować w uruchomienie tradycyjnej medycyny przyczynowej i wszelkich typowych dla niej leków i środków wspomagających system odpornościowy. To jednak trochę by potrwało, zwłaszcza przekwalifikowanie i doszkolenie lekarzy.
 • @Aga-Jaga 19:40:59
  Tym razem raczej nie masz racji. Był na ty z przybyłymi policjantami. Poza tym jest duże prawdopodobieństwo że szykują już kadry do szczepień. Byli policjanci to dobry materiał.
 • @miarka 18:35:13
  Nie, nie... nie. :) Mnie w ogóle nie chodziło o etykę/moralność sądów czy sędziów, albo o rozdział Kościoła od Państwa.
  Chodziło mi o to, że przez analogię ( ANALOGIĘ DO UZNAWANIA PRAWA ODMOWY CHOCIAŻBY W SŁUŻBIE WOJSKOWEJ, LUB PODDAWANIA SIĘ ZABIEGOM MEDYCZNYM) pozwalającą zwolnić członka tak zwanej "mniejszości religijnej" ze względu na wyznanie, wiarę... lub zwykłe: religia mi zabrania, jak napisałem wyżej ;lub, choćby teraz, z być może przymusowych szczepień. Proste? Banalnie proste. Dlatego jeśli już, nie stać Cię (...) obywatelu na odważne postawienie się władzy w tej kwestii, to chociaż podsyłam Ci pomysł!: Tak, nam Chrześcijanom, religia zabrania wierzyć w Gatesa i jego panaceum na wirusy- szczepionkę. Tak, nasze ciała są święte i do nas należy decyzja. My, Chrześcijanie, wierzymy i ufamy Bogu! A... jeśli pan Gates ( & co) wyprodukowali jakieś świństwo i teraz produkują kolejne... a no to jest ich problem. Jeśli popiera to Morawer z Niedzielską, to jest ich problem. W tym wypadku to są prywatne osoby, którym wara od naszego wyznania!
  O to mi chodziło. :)
  ... i proszę nie posługiwać się cytatem: Oddajcie Bogu co Boskie a szatanowi co szatańskie.... ;)

  Polecam ostatni Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego.
  Widać my tu na południu, być może w dawnej Galicji "czegoś" czujemy podobnie...
  Pozdrawiam
 • @Aga-Jaga 18:23:30
  "Związek Religijny Chrześcijan, jako mniejszość religijna, jest przeciwny zmuszaniu wiernych do stosowania inwazyjnych, niezbadanych szczepionek."

  Chodziło mi o to, że przez analogię ( ANALOGIĘ DO UZNAWANIA PRAWA ODMOWY CHOCIAŻBY W SŁUŻBIE WOJSKOWEJ, LUB PODDAWANIA SIĘ ZABIEGOM MEDYCZNYM) pozwalającą zwolnić członka tak zwanej "mniejszości religijnej" ze względu na wyznanie, wiarę... lub zwykłe: religia mi zabrania, jak napisałem wyżej ;lub, choćby teraz, z być może, przymusowych szczepień. Proste? Banalnie proste. Dlatego jeśli już, nie stać Cię (...) obywatelu na odważne postawienie się władzy w tej kwestii ( masz do dyspozycji art. 4 Konstytucji, jak również konstytucyjnie zagwarantowane prawo odmowy uczestniczenia w eksperymencie medycznym), to chociaż podsyłam Ci pomysł!: Tak, nam Chrześcijanom, religia zabrania wierzyć w Gatesa i jego panaceum na wirusy- szczepionkę. Tak, nasze ciała są święte i do nas należy decyzja. My, Chrześcijanie, wierzymy i ufamy Bogu! A... jeśli pan Gates ( & co) wyprodukowali jakieś świństwo i teraz produkują kolejne... a no to jest ich problem. Jeśli popiera to Morawer z Niedzielską, to jest ich problem. W tym wypadku to są prywatne osoby, którym wara od naszego wyznania!
  O to mi chodziło. :)
  ... i proszę nie posługiwać się cytatem: Oddajcie Bogu co Boskie a szatanowi co szatańskie.... ;)

  Polecam ostatni Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego.
  Widać my tu na południu, być może w dawnej Galicji "czegoś" czujemy podobnie...
  Pozdrawiam
 • @JimA 10:32:42
  //Polecam ostatni Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego.
  Widać my tu na południu, być może w dawnej Galicji "czegoś" czujemy podobnie...//

  Prawda że galicja jest jakaś "inna"? jakby odległa od reszty Polski czy coś takiego.Nawet W.Gadowski też jest inny.
  Na przykład;wszyscy znani mi (internetowo) Gadowscy są żydami a Witold jest turbo-polakiem.J
 • @ikulalibal 11:02:52
  Dlatego, że to my właśnie zostaliśmy przez włatców wytypowani do kolejnej fazy klinicznych badań szczepionki Pfi*zer. Tak, my z Galicji. Dlaczego? Włącz myślenie. To nie boli.
 • Wszyscy
  "Według ostatnich badań szczepionek przeprowadzonych przez Modernę, u 100% osób w grupie badanej szczepionki w wysokiej dawce wystąpiły niepożądane reakcje. Niepożądane reakcje wywołane przez szczepionki mRNA są tak powszechne, że brytyjski rząd potwierdził ostatnio, że oczekuje ogromnej fali „niepożądanych skutków” po szczepieniach na COVID-19. Rząd Wielkiej Brytanii zabiega o system sztucznej inteligencji w celu przetworzenia spodziewanej powodzi obrażeń spowodowanych szczepionką COVID-19 i skutków ubocznych opisanych jako „bezpośrednie zagrożenie dla życia pacjenta”. Inaczej mówiąc, oni już wiedzą, że te szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi. David Knight w swoim demaskatorskim programie ujawnił, że adiuwanty w tej szczepionce wykazują 97% współczynnika sterylizacji u kobiet po szczepionce. Co najważniejsze, kiedy ludzie zaczną umierać po tych szczepionkach, establishment medyczny zakwalifikuje je wszystkie do zgonów z powodu COVID-19, żeby nadal twierdzić, że pandemia ulega pogorszeniu. To wyprodukuje zupełnie nowy cykl zgonów, histerię medialną i politykę obowiązkowych szczepień. Te z kolei, w wyniku samonapędzającej się machiny, zabiją jeszcze więcej osób, co poskutkuje zaszczepieniem i zabiciem jeszcze większej liczby osób." Tłumaczenie: Ola Gordon
  Źródło oryginalne: Distributednews.com
  Źródło polskie: 
  Wolna-Polska.pl

  źródło: 
  Wolne Media
  Jeszcze jedno ciekawe info o szczepionkach. Były one testowane wyłącznie na osobach młodych i zdrowych. Z prób testowych byli wyłączeni palacze, ciśnieniowcy, cukrzycy i onkologicy. Czyli posiadacze jakiejkolwiek choroby "współistniejącej" i palacze z automatu powinni być wyłączeni ze szczepień. A kandydatów młodych i zdrowych mamy bez liku: Morawiecki, Szumowski, Niedzielski, Kraska, i wielu innych. Wyżej wymienieni sprawiają wrażenie grupy testowej jakiś nowych psychotropów. Czyli stąd ten szczepionkowy pośpiech. Za rok, czy tym bardziej dwa-trzy poszczepionkowych zgonów nie da się tak łatwo przypisać covidowi, bo może już będzie  po "pandemii".                                                                                                                        Aż strach czytać, zwłaszcza gdy otoczenie też. Do kolekcji z pewną nadzieją (chyba?) opinia:  blogpilastra_ostatnia-fala         

  Choć Pilaster jest bardzo słabym źródłem informacji. Jest zaślepiony nienawiścią do PiS i to widać , słychać i czuć w jego "analizach". Z drugiej strony odrzucając jego wnioski same dane i analiza statystyczna (o ile nie przyjmuje ideologicznych założeń) jest bardzo ciekawa. Jak już jesteśmy przy linkach to ten: 

  https://www.you... 

  uważam za interesujący i wiele tłumaczący. Elegancko tłumaczy dlaczego w zachodniej sferze wszystko idzie według jednego planu (z nielicznymi wyjątkami) i jaki, niestety będzie finał. W skrócie: w 2030 nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy. Jest sporo szumu i trudno z środka zdecydować co nim jest a co jest prawdziwe. Ale jak coś wygląda jak wprowadzenie ogólnoświatowej bolszewii, jak coś zachowuje się jak bolszewia i reklamuje się jako bolszewia to to jest bolszewia. Dla uściślenia bolszewia, masoni, satanizm, NWO wszystko ładnie się uzupełnia. Konieczność zniszczenia starego żeby zbudować nowe. Satanizm jest pierwotnym usprawiedliwieniem konieczności zmiany. Ponieważ świat nie jest prawidłowy, z punktu widzenia Złego należy go zniszczyć i stworzyć nowy który będzie bardziej prawidłowy. Wyposaża on swoich bezpośrednich pomocników w półboskie moce do realizacji tego celu. To oni kierują całą przemianą. Rządy są tylko bidafrontmenami, którzy muszą wykonywać zalecenia prawdziwych władców. To tłumaczy robienie z siebie idiotów i zmianę stanowiska o 180% kiedy przyjdą adekwatne rozkazy. Jeżeli jest to prawda, a wolałbym żeby nie była, niestety wszystko na to wskazuje, że jest to mamy przejebane. Jeżeli wszystko zaczyna być robione w świetle reflektorów to MUSZĄ mieć już pewność, że nikt nie jest w stanie im przeszkodzić.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
  Ps...Czy ktoś powie tej żydowskiej maciorze Lempart, że przyjęcie jednej dawki szczepionki na covida załatwi sprawę aborcji raz i na zawsze?       
 • @kula Lis 69 11:38:13
  Czy Małopolska, Podkarpacie i Śląsk, zostały przez Rząd wytypowane do kolejnej fazy klinicznych badań szczepionki Pfi*zer?
  Powtórzę jeszcze raz: DO KOLEJNEJ FAZY BADAŃ KLINICZNYCH szczepionki Pfizer?
  Pozdrawiam.
  PS. I co ze Słowakami?
 • jak wojna to wojsko...
  witam.nie nazywajcie tej trucizny szczepionkami bo takimi nie są ,raczej ..biologiczna bron depopulacyjna..i mysle że ani policjanci, ani kosmonauci wstrzykiwac tego nie beda tylko wojskowi..dyscyplina , rozkaz ,wykonanie..dlatego w hameryce wojskowy genaral wypowowiadał sie na ten teamt.. jak bedzie to robione...byla u nas cicha mobilizacja ? beda i nastepne...a potem juz latwo...w takiej Slowacji testy zrobili wszystkim piorunem ...u nas szczepienia przeprowadza jeszcze szybciej...bo 3/4 populacji bedzie blagac o ten syf.
 • @JimA 11:43:16
  Zapomniałem dodać:
  "Czy Małopolska, Podkarpacie i Śląsk, zostały przez Rząd wytypowane do kolejnej fazy klinicznych badań szczepionki Pfi*zer?"-
  - Jeśli tak, to za ile?! Kto nas sprzedał, wiemy, ale za ILE?!
 • @miarka 20:56:04
  Nie jest możliwe podanie czegokolwiek do krwi "poza systemem odpornościowym" z tej prostej przyczyny, że jest on integralnym składnikiem krwi. To tak, jakby Pan chciał podać zastrzyk do tyłka poza tyłkiem :) Przypominam Panu, że mówimy o szczepionce z osłabionych wirusów. One na pewno metalami nie są.
  Rozumiem, wg. Pana studiów na You Tube z wykładami Żyda Jaśkowiaka i trelów kolejnego żydowskiego ptaszka z wybitną kiepełą do interesów na lewoskrętnej witamince C nic nie przebije.
 • @viridiana 12:15:29
  " Przypominam Panu, że mówimy o szczepionce z osłabionych wirusów"-

  - Nie. Mówicie o nanoszczepionkach, szczepionkach genetycznych z wyodrębnionym (wyciętym) fragmentem łańcucha RNA. O tym mówicie. Trzymaj się faktów! o ile jakiekolwiek istnieją w przypadku tego eksperymentu medycznego, dziewczynko.
 • @viridiana 12:15:29
  Dalej się pani popisuje swoją ignorancją. Oprócz tych "osłabionych wirusów" szczepionki gatesowskie, i w ogóe tzw Big Pharmy, a jeszcze ogólniej "medycyny rockefellerowskiej" zwanej też medycyną objawową" (leczącą objawy chorób) a ostatnio "medycyną oficjalną", szczepionki w 99% zawierają najrozmaitsze dziadostwa, trucizny, neurotoksyny, adiuwanty, które w normalnych okolicznościach system obronny skóry, jelit, błon śluzowych, które system obronny blokuje. - A one przede wszystkim wyłączają a nawet niszczą system odpornościowy - już na starcie są zabójcami.

  A ja pytałem Panią o te metale ciężkie i chemię nanocząsteczkowych wymiarów. Powtórzę pytanie. - Niby jak limfocyty i grasica na które się Pani powołuje miałyby z nimi walczyć?

  O co Pani chodzi? - Wpisuje się Pani w dyskusję, a dyskutować nie chce?
  Ja już zaczynam myśleć o zablokowaniu Pani bo to już trolling i szkoda sobie nerwy psuć.
 • @JimA 10:23:00
  "Nie, nie... nie. :) Mnie w ogóle nie chodziło o etykę/moralność sądów czy sędziów, albo o rozdział Kościoła od Państwa.
  Chodziło mi o to, że przez analogię ( ANALOGIĘ DO UZNAWANIA PRAWA ODMOWY CHOCIAŻBY W SŁUŻBIE WOJSKOWEJ, LUB PODDAWANIA SIĘ ZABIEGOM MEDYCZNYM)..."

  W sumie to powołujesz się na konflikt sumienia w przypadku niemoralnego, lub ingerującego w sposób funkcjonowania naszego człowieczeństwa rozkazu, czy przepisu prawnego.

  To prawda, że sądy to muszą uznawać, bo o czymś takim orzekał Trybunał Norymberski w związku z powoływaniem się sądzonych zbrodniarzy, że "wykonywali rozkazy". Wyszło że takich rozkazów wykonywać nie wolno.

  Ja powołałem się na rozdział Kościoła od państwa który też oznacza zakaz ingerencji władz i praw państwowych w sfery naszego sumienia religijnego, tak dotyczącego naszej moralności, jak naszego człowieczeństwa, w tym sumienia.

  W sumie tu się spotykamy w argumentacji.
 • @miarka 14:04:50
  :) Cieszę się. Powołuję się na sumienie każdego Chrześcijanina, który wierzy w Boga i mu ufa. Warunkiem jest chrzest.
  Pozdrawiam
 • @JimA 14:47:43
  //Warunkiem jest chrzest.//

  I tu zaczynają się schody które niechybnie doprowadzą i do szczepionkowej kwestii.
  Albowiem jedna połowa chrześcijan wierzy że podstawowym warunkiem poprzedzającym chrzest musi być wiara.Zaś druga połowa wierzy że wcale nie.Obydwie połowy swoje przekonanie wywodzą z tego samego cytatu. ewangelicznego.Ale jak wiadomo wszyscy nie mogą mieć racji.
 • @ikulalibal 14:55:00
  Ale wiesz, że jesteś śmieszny?
 • @JimA 12:23:40
  Chłopcze, a czymże innym jest wycięty fragment RNA jak nie OSŁABIONYM WIRUSEM? Przecież to nie jest fragment RNA żaby czy krokodyla. Chcesz zabić biegacza, to najpierw utnij mu nogi...Przecież to logiczne. Tak w zamyśle ma działać ta szczepionka. A jak będzie działać w praktyce, to się okaże.
 • @JimA 14:58:51
  Przeciwnie.
  Jestem w rozpaczy odkąd wyszło na jaw że Włosi myślą że Ukraina leży w Afryce.

  https://www.youtube.com/watch?v=-vS_jGjHQ_w
 • @miarka 13:49:17
  Nie wie Pan, jakie związki chemiczne procentowo zawiera szczepionka i taka wiedza nie jest Panu do niczego potrzebna, bo Pan kieruje się wyłącznie wiarą w prawdziwość pogadanek Jerzego Jaśkowskiego na you tube, który zresztą też tego nie wie bo nie jest to wiedza dostępna lekarzom rejonowym. Pan zakłada, że do szczepionek ładowana jest jakowaś chemia i rzeczywiście jest. W końcu RNA to też nic innego jak chemia. Układ odpornościowy również funkcjonuje w oparciu o chemię i nie tylko on. Więc to Pan najpierw powinien dla celów dyskusyjnych zmienić aparaturę pojęciową ze spiskowej na biochemiczną a potem udowodnić istnienie w szczepionce jakichś tajemniczych metali. Na razie ani Pan ani ja nie mamy podstaw aby twierdzić, że szczepionka nie zawiera informacji (fragmentu RNA), którą układ odpornościowy ma zniszczyć. Zabić nie białą bronią, tylko stosownymi reakcjami chemicznymi na poziomie komórkowym.
  Oczywiście, skoro tak emocjonalnie i nerwowo reaguje Pan na twierdzenia oponentów, dla własnego dobrostanu nerwowego powinien mnie Pan zablokować.
 • @viridiana 15:00:24
  Idź że wreszcie się zaszczepić. Poczekamy z 5 lat . Jak je przeżyjesz w zdrowiu, to może nas namówisz
  Te szczepionki mają zmienić nasze dna w kierunku nadaktywności systemu immunologicznego. Rozumiesz takie proste zdanie? Mają zmodyfikować genetycznie nasz system odpornościowy.. chcesz? Twoja wola, ale odczep się od nas i nie siej dezinformacji.
  Oczywiście wszyscy ci co proponują alternatywne skuteczne metody leczenia to żydzi. Choćby nawet tak było , to są to porządni żydzi. Ta u też się zdarzają.
  Naprawdę, zamiast witaminy c,d, wody utlenionej weź Wreszcie tą szczepionkę od Gatesa- twojego kumpla.
 • @viridiana 15:00:24
  Pani bredzi, Pani głosi idiotyzmy, Pani działa dla ogłupiania czytelników i destrukcji portalu.
  Wirus osłabiony jest całym, żywym wirusem. To wirus jedynie atenuowany, czyli niezdolny do wywołania choroby, a nie "wycięty fragment RNA".

  W tych warunkach, i po ostrzeżeniu sprzed paru godzin, zdecydowałem się na zablokowanie Pani występów na moim blogu i wnioskuję do innych blogerów, aby zrobili to samo.
 • @viridiana 15:33:58
  Decyzja o zablokowaniu zapadła. Na te Pani konfabulacje już nie odpowiem.
 • @viridiana 15:00:24
  Się nie okaże, dziewczynko. Jest innym i dobrze o tym wiesz.
  " Przecież to nie jest fragment RNA żaby czy krokodyla. Chcesz zabić biegacza, to najpierw utnij mu nogi...Przecież to logiczne."-

  - Nie? Mam dodać: wyrwij musze skrzydła a przestanie latać?

  Nie wiem kto cię szkolił i gdzie. Wali mnie to. Ale wolałbym, żebyś nie wpływała na opinię publiczną swoim, płatnym, zatrutym jadem. :)

  Zacznij od prawdy na temat grypki i szczepionek nań, dziewczynko.
  Pa.
 • @ikulalibal 15:25:10
  nie biorę tego. :/
 • @JimA 16:03:37
  "Nie wiem kto cię szkolił i gdzie. Wali mnie to. Ale wolałbym, żebyś nie wpływała na opinię publiczną swoim, płatnym, zatrutym jadem. :)"

  Na tym blogu już nie będzie wpływała.
 • @miarka 16:14:56
  Wolność słowa, wolnością słowa. Ale z "wpływami" należy walczyć. Skutecznie! Dziękuję Panu.
  Pozdrawiam
 • @ikulalibal 14:55:00
  "//Warunkiem jest chrzest.//

  I tu zaczynają się schody"-

  - tak. Tu zaczynają się schody. Jesteśmy ochrzczeni ale ... niekoniecznie zaszczepieni. Każ się zaszczepić muzułmanom. Idź i każ! No idź! Albo żydom. Idź!
  Powiedzą ci w krótkich słowach, co o tobie myślą. My też, :)
 • @viridiana 15:33:58
  Masz babo " jak chłop krowie na rowie"
  https://www.bitchute.com/video/S8Aubgz0VtAK/
 • Czy Miarka się przebrała ?
  Z tą "aborcją" Koleżanki Viridiany to bym nie przesadzał. Ani nie była rażąco chamska, ani nie artykułowała gróźb karalnych, więc wykluczenie za poglądy wali nieco totalitaryzmem. Osobiście wolę zażarte polemiki pod notką niż samą notkę. Ale to tylko moje mało znaczące zdanie.

  PS: z poglądami Viridiany czasem mi po drodze a czasem nie, ale to właśnie takie kontakty z "infekcją" pozwalają na budowanie własnego systemu odporności
 • @Nibiru 17:14:00
  "Prawie" to : prawie to wielka różnica. Posłużę się reklamką.

  "... ale to właśnie takie kontakty z "infekcją" pozwalają na budowanie własnego systemu odporności"-

  - nie, to nie kontakty z "infekcją" pozwalają na budowanie własnego systemu odporności. To Twój! osobisty, system odporności, powinien skutecznie zadziałać w przypadku kontaktu z "infekcją".! Pomyliłeś fakty i zdarzenia. Ok. Nie chcę wpływać na Twoją percepcję. Przekonasz się sam.
  Pozdro
  PS. Moje, prywatne doświadczenie, mówi mi: żadnych kontaktów z marksistowską lewicą! To się zawsze źle kończy. Ale jeśli Pan uważa, że to wygeneruje biologiczną odporność, a ... to proszę próbować. Na zdrowie. I na własną odpowiedzialność. Ja... ostrzegałem.
 • @Nibiru 17:14:00
  Problem w tym, że gdy ktoś propaguje i wspiera propagandę agresora, wzmacnia jego przekaz który w tym wypadku jest narzędziem - bronią użytą przeciwko nam. My mamy tylko kontrpropagandę opartą na prawdzie i praktycznie żadnej innej możliwości obrony.
  W trakcie wojny przeciwko nam, a teraz taki stan mamy tolerowanie zachowań wzmacniających wroga jest jakby nie patrzeć także dywersją. W czasie wojny normalne prawa i zachowania nie obowiązują, w szczególności wroga propaganda wewnątrz własnych szeregów. Gdybyśmy mieli na tym etapie działania strikte zbrojne , była by za taką działalność kula w łeb. Takie są prawa wojenne. W wojnie chybrydowej ban jest najmniejszą i największą jednocześnie możliwą karą.
 • @zadziwiony 19:07:12
  On tego nie kuma. :) ... i błogosławionym jest....
  https://images92.fotosik.pl/447/2ad5a3979cf54e67gen.jpg
 • @Nibiru 17:14:00
  "Z tą "aborcją" Koleżanki Viridiany to bym nie przesadzał. Ani nie była rażąco chamska, ani nie artykułowała gróźb karalnych, więc wykluczenie za poglądy wali nieco totalitaryzmem".

  Nie wyleciała za poglądy, a za "przeinaczanie rzeczywistości" i trolling. - "Miarkę przelało jej stwierdzenie do @JimA 12:23:40
  "Chłopcze, a czymże innym jest wycięty fragment RNA jak nie OSŁABIONYM WIRUSEM?...
  viridiana 26.11.2020 15:00:24
  Na co już musiałem zareagować: "Pani bredzi, Pani głosi idiotyzmy, Pani działa dla ogłupiania czytelników i destrukcji portalu.
  Wirus osłabiony jest całym, żywym wirusem. To wirus jedynie atenuowany, czyli niezdolny do wywołania choroby, a nie "wycięty fragment RNA"".
  Doszły więc poważne zarzuty wobec jej POSTAWY, a nie poglądów.


  "Osobiście wolę zażarte polemiki pod notką niż samą notkę. Ale to tylko moje mało znaczące zdanie".

  Dobrze. Tak. Bywają. - Ale i bywają strollowaniem całej dyskusji ku jałowej użerce, i to właśnie po to że trolli drażni sama notka dlatego że jest dobra, albo że inni w dyskusji piszą mądre i ważne rzeczy.

  - Tu nie o polemikę idzie, bo ona tu rzuca zaczepki, w tym atakuje osobiście, a wcale nie chce dyskutować. Zauważ że już wcześniej rzuciła coś moim zdaniem glupiego, poprosilem o wyjaśnienie:
  "pytałem Panią o te metale ciężkie i chemię nanocząsteczkowych wymiarów. Powtórzę pytanie. - Niby jak limfocyty i grasica na które się Pani powołuje miałyby z nimi walczyć?".
  - Też nie doczekałem się odzewu.

  A powinna wiedzieć czym jest szowinizm (zresztą i wcześniej pisywałem, że nie ma sensu, a nawet niemoralną jest dyskusja z kimś kto już podjął swoją decyzję i teraz już idzie po nasze wszystko, że okazje do dyskusji będzie wykorzystywał przeciwko nam tylko po to żeby nas boleśniej uderzać)
  - I pod tą notką, już o niej też pisałem że nie chce dyskutować:
  "TO JEST TYPOWE DLA SZOWINIZMU I NAJGORSZYCH BANDZIORÓW.
  - DECYZJA PODJĘTA I WYKONUJĄ JĄ PO TRUPACH".


  "PS: z poglądami Viridiany czasem mi po drodze a czasem nie..."

  Oczywiście że może mieć poglądy i o poglądach można i z nią dyskutować... jeżeli się ograniczy do poglądów.
  - Problem że ona ma też swoją szowinistyczna agresję wobec której i notka i dyskusja przestają się liczyć, agresję która skutkuje trollingiem, psuciem nerwów, podnoszeniem emocji ku nadmiernym i rozwalaniem dyskusji merytorycznej.


  "... ale to właśnie takie kontakty z "infekcją" pozwalają na budowanie własnego systemu odporności".

  Nie. - Jeżeli "infekcja" ma charakter szowinistycznej agresji, to nic nie dadzą próby uodpornienia się - tu już jesteśmy w sytuacji obrony koniecznej - albo odbierzemy szowiniście zdolność szkodzenia nam, albo po nas.

  "Antyciał" można naprodukować, ale nie przez kontakt z patogenem a z pokonania go.
  Dopóki to nie nastąpi, albo się oszukujemy że coś robimy (maseczki czy "szczepionki" z "osłabionych wirusów", czyli niezdolnych do wywołania choroby - taka szczepionka będzie skuteczna tylko dotąd, dokąd, w wystarczającej ilości, nie pojawi się wirus zdolny wywołać chorobę), albo ruinujemy własny system odpornościowy (bo na pewno nie budujemy).
 • @miarka 19:23:03
  :) Dobrze! Tak właśnie należy budować tożsamość, indywidualność i wiarę.
  Walczmy zatem.
 • @miarka 19:23:03
  Ta pani w którejś z poprzedniej dyskusji określiła Edytę Górniak jako niewykształconą romkę, ekspedientkę z GS-u, po jej występie na żywo w temacie pandemii. Dzisiaj wystąpiła ponownie w Polsacie w dyskusji z tym psychopatą posobkiewiczem. Brawa dla Edyty. Okazała się nie tylko świetną wokalistką, ale także super odważną kobietą, mającą odwagę bronić swoich przekonań w obliczu potężnej krytyki sprzedawczyków - celebrytów z jej branży i " lekarza" posobkiewicza.
  Posobkiewicz to ma fajną buźkę..... O czymś ona świadczy ..
 • ;)
  https://www.youtube.com/watch?v=KmLf6I6LMCI
 • @JimA 20:23:08
  Dzięki. Super.
  Zwłaszcza na nasza sytuację - coś co jednoczy po próbie rozbijactwa i skłócania.
 • @zadziwiony 20:09:01
  Tak, Edyta Górniak to wzór nie tylko dla kobiet i matek.

  Jest filmik na którym mówiła że ona nigdy nie pozwoli sobie ani swojemu dziecku przyjąć szczepionki.
  Polecam całą wypowiedź - ok 29 min 30 s filmiku:
  https://youtu.be/C09mxxwbex8
 • @Aga-Jaga 21:41:43
  Dobre, tyle że na inne okazje. - Takie "odreagowanie z wyżyciem się".
 • @Aga-Jaga 22:07:21
  Może i nie pod każdym względem jest przykładem, ale i może jakoś się wyrwała spod pieczy tych, którym coś obiecywała, może wykorzystuje to że jej opiekunowie są w konflikcie ...
  W każdym razie to co mówi w tym filmiku, uważam za wiarygodne i wzorcowe.
 • @Aga-Jaga 22:34:04
  Mocne w tym spokoju.
 • @Aga-Jaga 22:43:11
  "-w zyciu kieruj sie wlasnym rozumem, bo zwodza czlowieka, nawet sie spostrzeze kiedy zaliczy dol".

  Mnie nie tak łatwo zwieść. W filmikach czy filmach nie szukam mądrości, raczej potwierdzenia dla tego co sobie w życiu poukładałem, czy treści z podtekstów. Już w młodości byłem w Dyskusyjnym Klubie Filmowym i zwykle odnajdowałem w filmach rzeczy na które inni nie zwracali uwagi.


  "Ja nie kwestionuje tych slow, pisze ogolnie".

  Ja to wiem, że ogólnie, bo tu przestrogi są sensowne, gdyż w świecie mas mediów szczególnie grasuje masoneria, a nawet mafia. Co trochę wychodzi że któryś jest czy jako zmarły był masonem lub człowiekiem wypromowanym przez mafię.
  Ale też wydaje się że niektórzy wybijają się na samodzielność i kręcą własne filmy, np Mel Gibson, więc te kleszcze nie mogą tam być zbyt mocne.
  Byłem też na występie kabaretu Tey z Laskowikiem i Smoleniem zaraz jak ich wypuścili z więzienia (lata 70-te). Jednak wyszli i robili swoje.
  Fakt, później Laskowik zaprzestał kariery, bo go jakieś ciemne siły chciały zmuszać żeby mówi to co mu każą, ale też go nie zgładzili.
 • @Aga-Jaga 22:07:21
  Aguś, cenimy Twoje zdanie, nie psuj tego. :)
  Pozdro.
 • @Aga-Jaga 22:43:11
  ""Czy Małopolska, Podkarpacie i Śląsk, zostały przez Rząd wytypowane do kolejnej fazy klinicznych badań szczepionki Pfi*zer?"-
  - Jeśli tak, to za ile?! Kto nas sprzedał, wiemy, ale za ILE?!"-

  - pytanie wciąż żywe. :)
 • @Aga-Jaga 22:34:04
  Spłycasz temat. Świadomie?
 • @Aga-Jaga 10:04:34
  "winni jestesy MY WSZYSCY, TY I JA!!!"

  Nie. Winni są ci, co podejmowali decyzje. Tu JimA ma rację.
 • @Aga-Jaga 10:04:34
  Nie Aga. Mnie forsa nikt nie zwodzil, a zwłaszcza jeśli chodzi o badania przesiewowe lub szczepionki.
  Nie jacyś My Wszyscy jesteśmy winni. Winni naszej śmierci będą ci, którzy podjęli decyzję o eksterminacji Polski Południowej.
  Pozdrawiam
 • @Aga-Jaga 15:49:49
  Ależ dziękuję Ci za troskę. Przyjmiesz mnie na chatę gdy będę musiał wiać z rodziną i stanem z Małopolski? Dzięki :)
 • @Aga-Jaga 15:25:24
  Gdyby ludzie nie uwierzyli...? Co Ty piszesz w ogóle?
 • @JimA 16:09:54
  Nie stanem a stadem! Z rodziną i stadem. Na chatę mnie przyjmiesz, rozumiem, gdy z Małopolski, przed szczepieniem będę wiał. :) Super, wiedziałem, że równa babka z Ciebie, i że można na Tobie polegać. :)
 • @JimA 16:17:13
  Sąsiadom powiem... :)
 • @Aga-Jaga 15:25:24
  "- W tej chwili gdyby ludzie nie uwierzyli w Matrix tematu by nie bylo. Takim postanowieniem mogliby sami siebie zaszczepic, lub cokolwiek zrobic. Decyzja ich nie mialaby zadnego znaczenia".

  Kuszące to odniesienie do matrixu, ale fałszywe. - Uwierzyli ci co nie zapamiętali z czasów komuny że TELEWIZJA KŁAMIE.

  Owszem, to media nam organizują ten mentalny matrix, sieją beznadzieję na wyjście z niego, że może być tak, że cokolwiek wybierzemy będzie złe dla nas, a wolno nam wybierać tylko między chwilowo mniejszym, a większym złem.
  - Sieją i naiwną wiarę w wirtualne pieniądze, wirtualne prawa i władze "drukowane z powietrza", a do tego wirtualne emocje oderwane od uczuć, rozumu i poczucia rzeczywistości.
  - I to funkcjonuje, ale tylko "jak w matrixie".
  Już wystarczy "trzepot skrzydeł motyla w Hong Kongu" żeby to wszystko się rozpadło jak domek z kart.

  Dlatego na wypadek gdybyśmy te medialne kajdany chcieli zrzucić zainstalowali nam jeszcze i żelazne kajdany systemu praw narzucanych odgórnie i egzekwowanych z żelazna konsekwencją przez skorumpowany czy szantażowany i zastraszony państwowy aparat terroru i przemocy. - - Przez najemnych zbirów w mundurach gotowych na każdą zbrodnię. - Zaatakowali też i naszą własność i nasze wspólnoty - tak narody, jak rodziny i Kościół, nawet naszą tożsamość - tak ludzką, jak wspólnotową, jak płciową.
  W tej chwili już widzą, że i żelazo nie wystarczy więc podjęli próbę zainstalowania nam jeszcze kajdanów "wszczepionkowych" wewnątrz ciał.

  To jest fałszywe i dlatego że "oni"
  (nasi wrogowie wewnętrzni, zarazem zdrajcy na rzecz naszych fałszywych przyjaciół i wrogów zewnętrznych)
  faktycznie odebrali nam możliwość dokonywania wyborów.

  To oni, nie my wystawiają listy kandydatów do władz państwowych, przy czym listy tak dobrane, że obojętne na kogo byśmy zagłosowali to już nie będzie miało znaczenia, bo to oni będą mówili jak wybrani
  (wybrani tylko literalnie przez tych co pójdą głosować, ale faktycznie przez nich samych (sami się wybierają))
  mają rządzić, żeby było w interesie tych co zorganizowali całą tą hucpę wyborczą i jeszcze narzucili nam jakoby naszą konstytucję nie dając nawet jakiejkolwiek alternatywy tym co poszli głosować
  (a przy tym żeby to było najpierw w interesie tych na rzecz których nas zdradzają),
  i żeby to było zawsze naszym kosztem.


  "Oni biora kase, my zrywamy nie te owoce. Jednak nalezy pamietac, ze dzis jest kontunuacja wczoraj, winnych mozna szukac i szukac".

  Właśnie rzecz w tym, że nie ma "dziś", bo jeszcze nie zamknęliśmy drzwi do "wczoraj", a nie zamknęliśmy, bo tego co oni robią i co chcą robić nie da się zaakceptować.
  - Winnych tu nie szukamy żeby ich rozliczać, ale najpierw żeby się przed nimi obronić, żeby ich pozbawić możliwości szkodzenia nam.
  - A szukamy, bo nie idą jawnie i wprost, a podstępnie i zdradziecko. - I musimy ich znaleźć bo to wciąż obrona konieczna, gdyż to są szowiniści, zbrodniarze, gwałciciele i wymusiciele oraz szantażyści.
  - To agresorzy, którzy już swoje wobec nas decyzje podjęli, i już idą po nasze wszystko, patrząc tylko gdzie by nas celniej uderzyć.

  "Ja winnych nie szukam".

  To znaczy że nie chce się Pani bronić.
  Jeśli się nie obronimy, przyjdzie tyrania, najgorsza jaka kiedykolwiek była, stan gdy niczego nie można być pewnym, gdy w każdej chwili każdy może wszystko stracić włącznie z rodziną i życiem, czy człowieczeństwem, a to Panią pozostawia w mniemaniu, że robotę (a więc i zarobek na utrzymanie siebie i swoich bliskich) może mieć jeszcze długo?
 • @Aga-Jaga 16:38:16
  Skończymy na dzisiaj bo nie mam dostępu do kompa. Piszę z telefonu, więc wiesz. Ale równa z Ciebie babka! Co to nie uwierzyła w Matrix. Normalnie ze świecą takiej szukać.
  Pozdrawiam Ziółko :)
 • @miarka 16:42:00
  To jest w skrócie : wojna interesów. Rozwinę jutro, dziś ogranicza mnie niedoskonała technologia.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Gdzie nas dwóch, tam nas trzech. :)
 • @Aga-Jaga 17:25:14
  Stara legenda o ludzkich wartościach, która mimo upływu lat nigdy nie straci na aktualności:
  "Dawno temu stary Indianin wyjawił wnukowi pewną życiowa prawdę:- Posłuchaj mnie uważnie.
  W każdym człowieku przez całe życie toczy się walka. Jest ona bardzo podobna do walki dwóch wilków.
  Jeden wilk reprezentuje zło: podłość, agresja, zazdrość, chciwość, samolubstwo, kłamstwa… i inne złe cechy człowieka
  . Drugi wilk reprezentuje dobro: miłość, nadzieję, opiekę, pokój, życzliwość, lojalność, prawdę ... i inne dobre cechy człowieka.
  Mały Indianin zamyślił się, a potem zapytał:-
  Dziadku, a który wilk ostatecznie wygrywa? Zły czy dobry?
  Stary Indianin wnikliwie popatrzył wnuczkowi w oczy i z powagą odpowiedział: - Pamiętaj wnuczku, zawsze wygrywa ten wilk, którego karmisz.
  pozdrawiam
  cos zmieniłaś w narracji ??? dla mnie teraz lepiej albo cos tworze ??
 • @Aga-Jaga 17:25:14
  ""Winnych tu nie szukamy żeby ich rozliczać, ale najpierw żeby się przed nimi obronić, żeby ich pozbawić możliwości szkodzenia nam".
  "-nalezaloby zaczac od obalenia demokracji(ktora jest tylko z nazwy), bo ona nie sluzy nam, tylko skierowana jest przeciwko nam. Ludzie tego nie rozumieja, i nie zrozumieja juz."

  Tak, to jest konieczne. "Wszyscy" wiedzą że "demokracja" jest złym ustrojem, ale i widzą że "lepszego dotąd nie wymyślono", po czym ...
  - naginają ją do innych ustrojów - nawet wszystkich naraz, a więc do życia państw BEZUSTROJOWEGO, BEZIDEOWEGO, NIEMORALNEGO I NIELUDZKIEGO - I W RAMACH FAKTYCZNEGO BEZPRAWIA, ORAZ TERRORYZMU PAŃSTWOWEGO ABY WYMUSZAĆ WOLĘ AKTUALNYCH KACYKÓW PRZY WŁADZY,
  - podczas kiedy lepszości należy szukać wyłącznie tam, gdzie już pokazało się coś dobrego - najpierw dla ogółu społeczności ideowej, oraz w jej ideowych i duchowych jako wspólnotowych i ludzkich korzeniach.

  Problem że tu mamy gigantyczne zakłamanie i ZARÓWNO WŁADCY FAKTYCZNI, JAK NOMINALNI WŁADCY, A ODGÓRNIE RZĄDZENI demokrację rozumieją całkiem opacznie - zwłaszcza w USA, gdzie widzą ją jako mieszankę globalizmu i korporacjonizmu, socjalizmu, komunizmu, liberalizmu i satanizmu, w UE - podobnie jak w USA, czy w Polsce, gdzie już jest realizowany faszyzm z elementami komunizmu i socjalizmu.

  Za sprawą związanych z tym wszystkim, korupcji, uzależnienia i zaszczepionej głupoty potężnymi są roszczenia tych co chcą żeby było jak było - i to nie tylko tych bogaczy którzy chcą globalizmu w wersji komunistycznej pod ich władzą, ale i tych zwykłych ludzi, którzy coraz bardziej tracą zdolność do samodzielnego układania sobie odpowiedzialnego, mądrego i moralnego, oraz "z górnej półki" ludzkiego życia.

  Dla nich wszystkich przejście do prawdziwej demokracji będzie bardzo bolesne, tym bardziej, że ani nasza demokracja staropolska nie była idealną gdyż dopuściła do zagnieżdżenia się w systemie przywilejów - najgorszych zabójców sprawiedliwości i demokracji oraz polityki i moralności, ani tym bardziej jej wersje greckie. Niemniej jednak już wiemy jak to ma wyglądać.
  Polecam trwającą jeszcze dyskusję pod notką:
  http://niepodległy.pl/#/824/depresja-polakow/


  ""Właśnie rzecz w tym, że nie ma "dziś", bo jeszcze nie zamknęliśmy drzwi do "wczoraj", a nie zamknęliśmy, bo tego co oni robią i co chcą robić nie da się zaakceptować".
  "-My nie znamy wczoraj, wiec nigdy tych dzwi nie zamkniemy".

  Owszem, zamkniemy, bo jak nie zamkniemy, to "przeciąg nas wywieje z kart historii".
  Tu jest jak z przebaczeniem win naszym winowajcom. My ich nie musimy znać wszystkich. Starczy że się ograniczymy do tych, które znamy i jesteśmy w stanie poznać.
  Nie chodzi o winy i karanie. Chodzi o to, aby przejść do normalnego życia, z pamiętaniem o winach wybaczonych ale uznanych za mające już nie być przeszkodą w w dalszym układaniu sobie przyjaznych i godnych zaufania relacji wzajemnych.
  Starczy pilnować aby nasi winowajcy nie chcieli wracać do win im odpuszczonych, bo wtedy to będzie zdrada zaufania i automatyczna utrata przebaczenia co do win darowanych.
  Przede wszystkim chodzi o to, aby odbudować to co z powodu win naszych winowajców odbudować do stanu sprzed krzywdy i móc kontynuować.
  A kontynuowanie teraz jest o tyle łatwiejsze jak mieli nasi przodkowie, że już sporo wiemy o tym czego nie wolno, oraz znacznie głębiej poznaliśmy naturę ludzkiego systemu wartości.


  ""To znaczy że nie chce się Pani bronić".
  "-alez oczywiscie, ze bronie sie na swoj sposob. Dopoki zyje nie zamierzam sie poddac. Moja walka nie polega na dochodzeniu, kto jest bardziej winny".

  Teraz zrozumiem - chodzi o to "bardziej winny". To rzeczywiście byłoby bez sensu.
  W sprawiedliwości winy się nie dzieli, a to "kto bardziej winny" to już
  - ideologia prawnictwa (pochodna ideologii satanizmu z patrzeniem przez pryzmat zła, i wyborami "mniejszego zła", "prawami dla zbrodniarzy często nawet większymi jak "prawa" ofiar)
  - ideologia prowadząca do wynoszenia prawa nad sprawiedliwość i wartości którym sprawiedliwość ma służyć;
  - ideologia przeciwna idei życia;
  - ideologia na której stoi dzisiejsza "cywilizacja śmierci".


  ""człowieczeństwem"
  "-wlasnie tego staram sie nie utracic, to latwiej w tych czasach stracic jak zycie.
  Ps. Dziekuje za wnikliwa analize moich wypowiedzi.Pozdr Aga:)"

  Ja również dziękuję za rzeczową dyskusję :-)
 • Eunuch
  .
  @Nibiru 18:44:57

  "Bill-ioner jest tylko słupem"

  Takie jest i moje wrażenie, wielki kapitał posługuje się swymi eunuchami:
  B. Gates, czy G. Soros, to są operujące eunuchy, wykonujący zadania operacyjne. Są rekrutowani na ogół dość młodo, bo to łatwiej takiego okastrować, jeśli nie fizycznie to bezspornie duchowo. Gates wydaje się być także fizycznie kastratem.

  - https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/159024,stop-szczepionkom#comment_1739200

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031